27 Aralık 2015 07:00

1.Amatör 27 Aralık Pazar Programı



Chat Odası aktiftir. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.

2.GRUP
14:00 B.Ç Mimarsinanspor  - Silivri Ortaköyspor (M.Sinan Baba Hakkı) 2-1
14:00 Başakşehirspor - Dağyenicespor (Cebeci) 2-0
14:00 Kamilobaspor - Silivri Kadıköyspor (Celaliye) 4-0
14:30 Muratbeyspor - Gökçealispor (Çatalca Ziya Altınoğlu) 3-0

4.GRUP
10:00 Yıldırım Bosnaspor - Tepebağ Kültürspor (Bayrampaşa Bld.) 6-0
12:30 CFS Bağcılarspor - Küçük Ayasofyaspor (Mahmutbey) 2-1
12:30 Yenişehirspor - Göktürkspor (Feriköy) 1-1
14:30 Aslantepe Gençlikspor - Bezirganbahçespor (Sadabad) 4-2
18:00 Boğaziçispor - Ceylanspor (Çilekli) 1-2

6.GRUP
12:00 Topçularspor - Yedikulespor (Alibeyköy) 1-0
12:30 Talatpaşaspor - Bağcılar Gençlergücü (Sadabad) 4-0
12:30 Kanarya Azimspor - Örnektepespor (Kanarya) 1-1
14:30 Sefaköy Kartalspor - Kartaltepespor (Sefaköy Kartal) 1-0
16:00 Teraziderespor - İstanbul Teknik Üniversitesi (Bayrampaşa Bld.) 7-2

8.GRUP
10:00 Ulutepespor - Şirinevlerspor (Yusuf Tunaoğlu) 0-4
12:30 İstanbul Malatyaspor - Cerrahpaşaspor (Sefaköy Kartal) 4-2
12:30 Tophane Tayfunspor - Cevatpaşaspor (Beyoğlu Sütlüce) 2-2
14:30 Esenler Tokatspor - İstanbul Giresunspor (Albayrak Suni Çim) 8-1
14:30 Bağcılar İ.Y. Cemspor - 1907 A. Çobançeşmespor  (Mahmutbey)3-3

10.GRUP
12:30 Bahçelievler Olimpikspor - Esen Bayburtspor (Kocasinan) 5-0
14:30 Yahya Kemalspor - Fatih Hilalspor (Yahya Kemal) 0-1
14:30 Denizköşklerspor Karadolapspor (Firuzköy) 4-1
14:30 Kanaryaspor Altınyıldızspor (Kanarya) 2-1

12.GRUP
10:45 Cevizlispor - Mahmutbeyspor (Beyoğlu Sütlüce) 1-5 
14:30 Kumkapı Sarıçubukspor - Gürzaferspor (F. Mimarsinan) 2-0'ken konuk ekip futbolcularının hakeme saldırması ve sahaya seyirci inmesi nedeniyle tatil
14:30 Yıldıztabyaspor - Araphanspor (Yıldıztabya) 1-1
16:00 Muradiyespor - Nurtepe Güney Yıldızıspor (Çilekli) 0-0

14.GRUP
14:00 Yamanspor - Kavakpınarspor (Çakmak) 2-3 
14:30 Sarıgazispor - Kartalgücü (Sarıgazi Stadyumu) 1-1
14:30 Sultantepespor - Aydınlıspor (Selimiye) 3-1'ken ilk yarının sonunda çıkan olaylar nedeniyle tatil
14:30 Taçspor - Anadolu Hisarıspor (Yenisahra Suni Çim) 0-1
14:30 Küçükyalı Yelkenspor - Kartal Elçispor (İdealtepe) 0-1

16.GRUP
12:30 Elmalıspor - Sapanbağlarıspor (Paşabahçe Stadı) 2-0
13:00 Sultanbeyli Uzunderespor - Şilespor (Sultanbeyli 75.Yıl) 7-3
14:00 İstanbul Esnafspor - Koşuyoluspor (Ömerli Sahası) 2-1
14:30 Heybeliadaspor - Üsküdar Acıbademspor (Kartal Yunus) 5-2
14:30 Kanlıcaspor - Öz Karacaahmetspor (Paşabahçe) 2-0

18.GRUP
12:30 Üsküdar Anadoluspor - İdealtepe (Selimiye) 3-0
14:00 Yakacıkspor - Selami Ali Yeşil Sahaspor (Yakacık) 4-1
14:30 Pendik Kavakpınarspor - Adalar (Kaynarca) 0-0
14:30 Maltepe Yıldız - Gümüşsuyu (Başıbüyük) 3-1
-- : -- Pendik Velibabaspor - Mesudiye (0-3 H)

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus