26 Aralık 2015 03:54

1.Amatör 26 Aralık Cumartesi Programı



1.GRUP
14:00 Merkez Kayaşehir - Ç.Çiftlikköy (Cebeci) 2-1
14:00 Tepecik Anadolu - Başakşehir Kartal (Tepecik) 0-1
14:00 Büyük Kılıçlı - Bolluca (Silivri) 1-6
14:00 Hadımköy - Celaliye (Hadımköy) 7-1

3.GRUP
14:00 Gümüşyaka - Avcılar Cihangir (Silivri Ortaköy) 0-1
14:00 Çatalca İhsaniye - M.K.Paşa (İhsaniye) 0-0
14:00 Güzelce - Kavaklı Köyüspor (Baba Hakkı) 2-3
14:00 Silivri Mimarsinan - Y.Esenyurt (Çatalca) 1-3
--:--  Çanakça (BAY)

5.GRUP
10:45 Söğütlüçeşme - Haliç (Sefaköy Kartal) 1-2
12:30 Sanayi Mahallesi - Reşitpaşa (Mehdi Sancak) 1-1
14:30 Hürriyetgücü - İstanbul Bafra (Nurtepe) 2-1
14:30 Sultan Murat - GOP Barbaros Hayrettin Paşa (Sefaköy Kartal)  2-1
14:30 Mimarsinan - Şehzebaşı (Mimarsinan) 3-4

7.GRUP
10:45 Aksaray - Çayırgücü (Mimarsinan) 2-4
12:00 Sekbanlar - Bayrampaşa Teknikspor (İ.B.B. Cebeci) 5-0
14:30 Mahmutşevketpaşa - Fişekspor (Kağıthane Mehmet Akif Ersoy) 3-4
14:30 Bahçeköy - Küçükçekmece İ.Y. (İÜ Orman Fakültesi) 3-1
14:30 Tozkoparan - Nişanca Kalespor (Bakırköy Bld. 2 No)1-9

9.GRUP
10:45 İstanbul Demirspor - Giresun Emeksan (Halkalı Etap) 0-0
10:45 Çapa -  Kazım Karabekir Mevlana (Namık Sevik) 2-1
12:30 Sütlücespor - İstanbul Konyaspor (Beyoğlu) 1-1
14:30 Seyrantepe Yeşilce - Tarabyaspor (Mehdi Sancak) 2-1
18:00 Yeni Levent Konaklar - Merterspor (Çilekli) 4-2

11.GRUP
12:30 Yeni Özkartalspor - Okmeydanı Fetih (Gazi Mahallesi) 3-2
12:30 Siiirt İstanbul Yavuzselimspor - 1863 Boğaziçispor (Mimarsinan) 5-0
12:30 Bayrampaşa Demir - Zaferspor (Bayramapaşa Bld.) 3-0
14:30 Yavuz Sultan Selim - Kuruçeşme (Rami) 1-3
--:-- Sefaköyspor (BAY)

13.GRUP
12:30 Güneştepe - İkitelli (Bakırköy Bld. 2 No) 0-2
14:30 Telsizspor - Havataş (Merkezefendi) 0-2
14:30 Çankırı Maruf - İstanbul Bulancak (Bayrampaşa Bld.) 0-2
16:00 Akatlar - Hamidiyespor (Çilekli) 4-2
--:--  Balat Yeşilovaspor (BAY)

15.GRUP
10:45 Tokatköy - Üsküdar 1919 (Ortaçeşme) 0-5
12:30 1923 Esenkent - Valide Tayfun (Başıbüyük) 0-0
12:30 Taşdelen -  Pendik Doğan (Alemdağ) 1-2
12:30 Tuzla Şifa - Kartal Yuvası (Tuzla)  4-1
14:30 Orhanlı - Örnekköy (Tuzla) 3-1

17.GRUP
12:30 Fikirtepe Dumlupınar - 1877 Alemdağ (Yeni Sahra) 0-2
14:00 Doğangüneş - Balkan Yeşilbağlar (Haydarpaşa) 2-0 60.dakikada konuk ekibin çekilmesi nedeniyle tatil
14:30 Anadolu Kavağı - İçerenköy İ.Y. (Ortaçeşme) 1-2
16:00 Beykoz Çavuşbaşı - Ömerli (Çavuşbaşı) 7-2
14:30 Kartal Çavuşoğlu - Çakmak (Kartal Yunus) 0-2

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus