22 Ekim 2017 11:57

1.Amatör 22 Ekim Pazar Programı

İstanbul 1.Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.


İstanbul 1.Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.


2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Merkez Kayaşehirspor - Ambarlı Işıkspor (Taşoluk) 2-1
14:30 Muratbeyspor - Kamilobaspor (Çatalca) 7-0
14:30 Silivri Alibeyspor - Hadımköyspor (Silivri) 1-0
00:00 Çiftlikköyspor - Esenkent Gençlikspor 3-0 H

4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Telsizspor - Ceylanspor (Merkezefendi) 3-0
12:30 Çankırı Marufspor - Karadolapspor (B.Paşa Bld.) 3-2
14:30 Taksimspor - Harmantepespor (Feriköy) 1-2
14:30 Bahçeköy - Kumkapı Sarıçubuk (Bahçkeköy3-1
14:30 Neslişahspor - İstanbul Sinopspor (F.Mimarsinan) 1-4

6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Ferahevlerspor - Yeni Gayretspor (Çayırbaşı) 1-1
12:30 Küçükpazarspor - Sefaköy Kartalspor (F.Mimarsinan) 0-4
14:30 Ulutepespor - Trabzon 1453 SK (Yusuf Tunaoğlu) 2-2
16:00 Ulusspor - Havataşspor (Çilekli) 0-11
18:00 Piyalepaşaspor - Hürriyetgücü (Beyoğlu) 2-1

8.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Boğaziçispor - Zeytinburnuspor (Çilekli) 3-1
12:30 Abide-i Hürriyetspor - Yeşilova Esnafspor (Nurtepe) 2-3
12:30 Mecidiyeköyspor - Okmeydanı Fetihspor (Yahya Kemal) 1-1
12:30 1863 Boğaziçi SK - Haliçspor (Çayırbaşı) 2-2
15:00 Yeni Özkartalspor - Esenlerspor (Gazi Mahallesi) 1-2

10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:00 Tophane Tayfunspor - Şafak 76 SK (Beyoğlu) 2-1
12:30 Kocamustafapaşa - Alibeyköy Parseller (Namık Sevik) 0-6
15:00 İstanbul Trabzonspor - Yücespor (Sefaköy Kartal) 1-1
15:00 Bahçelievler Olimpikspor - İzzetpaşaspor (Kocasinan) 1-1
15:00 İstanbul Esenler Tokatspor - Reşitpaşaspor (Esenler Bld.) 6-1

12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:00 Öz Yarımburgazspor - Öz Alibeyköyspor (Halkalı Etap ) 3-2
10:45 İMÇ Sakaryaspor - Şehzadebaşıspor (F.Mimarsinan) 1-3
14:00 Kuruçeşmespor - İstanbul Ünyespor (Çilekli) 1-2
14:30 Rumeli Kavağıspor - Sağmalcılarspor (Avcılar Atatürk) 1-4
14:30 Şirintepespor - İstanbul Kastamonuspor (Yahya Kemal) 2-3

14.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Pendik Güllübağlarspor - Kartal Yuvası (Kaynarca) 1-1
13:30 Esenkentspor - Örnekspor (Gülsuyu Asım Kara) 2-2
14:30 Kanlıcaspor - Ortadağspor (Ortaçeşme) 0-0
15:00 Tuzla Şifaspor - Üsküdar Anadoluspor (Alemdağ) 2-1

16.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Selimiyespor - Yamanspor (Selimiye) 2-3
14:00 Orhanlıspor - Ataşehir Doğuşspor (İdealtepe4-1
14:30 İstanbul Ağrıspor - Tokatköyspor (Kaynarca) 3-0
15:30 Gülsuyuspor - Çavuşoğluspor (Gülsuyu Asım Kara) 0-1

18.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:30 Gülensuspor - Maltepe Yıldızspor (Gülsuyu Asım Kara) 2-2
15:00 Yeldeğirmenispor - Denizcilik İşletmeleri (Yenisahra)  2-4
15:30 Pendikgücü - İstanbul Altınorduspor (Dolayoba) 5-1
16:00 İstanbul Esnafspor - Çamlıcaspor (S.Beyli 75.Yıl) 0-7

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus