21 Ocak 2018 06:52

1.Amatör 21 Ocak Pazar Programı

1.Amatör Canlı Sonuçlar


İstanbul 1. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.

 

1.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

14:30 Yalıköyspor - Büyükçekmece Mimarsinan (Karacaköy) 5-0 (Mimarsinan sakatlıklar sebebiyle eksik kalınca 55. dakikada karşılaşma sona erdi.)
14:30 Kavaklı Köyü SK - Akalan (Silivri) 1-2
14:30 Yeşilbayırspor - Tepecik Anadolu (Hadımköy) 2-0
14:30 Bollucaspor - Çantaköy (Bolluca) 1-2

3.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

00:00 İhsaniyespor - Taşoluk 0-3H
14:30 Güzelcespor - Gazitepe (Güzelce Turgay Şeren) 0-1
14:30 Gürpınarspor - Dağyenice (Gürpınar) 2-1
14:30 Esenyurtspor - Denizköşkler (Esenyurt Belediye) 1-1

5.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

00:00 Çayırbaşı Özkanspor - İstanbul Bayburt 0-3H
12:30 Sultanmuratspor - Giresun Emeksan (Sefaköy Kartal) 5-0
12:30 Cevat Köprübaşı - Batı Trakya (Kemerburgaz Ş. Osman Yamuk) 1-3
12:30 Şirinevlerspor - İstanbul Bulancak (Kocasinan) 1-6
12:30 Fatih Hilalspor - Bayrampaşa Teknikspor (Fatih Mimarsinan) 3-1

7.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

00:00 Nurtepespor - Türk Telekom 0-3H
10:45 Vardarspor - Bahçelievler (Namık Sevik) 4-0
12:30 Rumeli İdman Yurdu - Gelişim (Bağcılar Mahmutbey) 1-1
14:00 Kazım Karabekir Mevlanaspor - Küçükçekmece (Kazım Karabekir) 4-0
14:30 Yıldız Kanaryalar SK - 1453 Fatih Gençlik (Sarıyer Çayırbaşı) 5-1

9.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

00:00 Cevatpaşaspor - Yeşilpınar 0-3H
10:45 Galata SK - Mimarsinan (Beyoğlu) 6-3
14:30 GOP Barbarosspor - Söğütlüçeşme (Albayrak Suni Çim) 5-8
14:30 Altınovaspor - Mahmut Şevket Paşa (İFA Sahası) 3-0
14:30 Seyrantepe Yeşilcespor - İstinye (Kağıthane Yahya Kemal) 2-7

11.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

14:30 Çayırgücü - Yeniköy (Yıldıztabya) 0-3
14:30 Yeni Levent Konaklarspor - Hamidiye (Beşiktaş Çilekli) 1-4
14:30 Şişli Yaylaspor - Bağcılar İY Cem (Feriköy) 9-3
14:30 Sefaköyspor - Küçükayasofya (Sefaköy Kartal) 3-0
17:00 Cevizlispor - Bayrampaşa Demir (Beyoğlu) 3-5

13.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

12:30 İkitellispor - Sultançiftliği (İFA Sahası) 2-0
12:30 Zeytinburnu Yıldızspor - Sütlüce (Merkezefendi) 2-5
12:30 Günyamaçspor - Muradiye Gençlerbirliği (Kağıthane Sadabad) 1-4
12:30 Pınarspor - Bahçelievler Gümüşhane (Sarıyer Çayırbaşı) 1-5
12:30 Haznedar Çetinkayaspor - Aksaray (Esenler Belediye) 2-3

15.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

00:00 1923 Esenkentspor - Çakmak 0-3H
14:30 Kartal Elçispor - Sarıgazi (Kartal Yunus) 3-1
14:30 Onayspor - Heybeliada (Pendik Çamlık) 3-1
14:30 Pendik Kaynarcaspor - Gümüşsuyu (Kaynarca) 0-3

17.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

12:30 İstanbul Sitespor - Aydınlı (İstanbul Site Sahası) 8-0
12:30 Pendik Esenyalıspor - Kartal Yunus (Pendik Çamlık) 2-3
12:30 Sancaktepespor - İstanbul Sahilspor (Sarıgazi) 4-3
12:30 Anadolu Hisarı İdman Yurdu - Valide Tayfunspor (Kavacık 15 Temmuz) 2-1

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus