18 Kasım 2017 10:56

1.Amatör 18 Kasım Cumartesi Programı

1.Amatör Canlı Skor


İstanbul 1.Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona  WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.

 

1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 B.Ç.M.Mimarsinan - Yalıköy (Mimarsinan Baba Hakkı) 2-1
14:30 Akalanspor - Kavaklı (Çatalca) 1-1
14:30 Tepecik Anadoluspor - Yeşilbayır (Tepecik Şenol Güneş) 1-4
14:30 Çantaköyspor - Bolluca (Silivri Ortaköy) 4-0

3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Gazitepespor - Güzelce (Silivri Ortaköy) 4-2
12:30 Dağyenicespor - Gürpınar (Çatalca) 0-1
14:30 Denizköşklerspor - Esenyurt (Avcılar Atatürk) 3-1
00:00 Taşolukspor - İhsaniyespor 3 - 0 H

5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Giresun Emeksanspor - Sultanmurat (Alibeyköy) 3-0
10:45 Bayrampaşa Teknikspor - Fatih Hilal (Bayrampaşa Bld.) 6-0
12:30 Batı Trakyaspor - Cevat Köprübaşı (Merkezefendi) 2-0
15:00 İstanbul Bulancakspor - Şirinevler (Albayrak Suni Çim) 2-2
15:00 İstanbul Bayburtspor - Çayırbaşı Özkan (Yahya Kemal) 10-0

7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 1453 Fatih Gençlik - Yıldız Kanaryalar (F.Mimarsinan) 4-0
13:30 Bahçelievlerspor - Vardar (Kocasinan) 2-1
14:30 Gelişimspor - Rumeli İdman Yurdu (Beyoğlu) 0-1
15:00 Küçükçekmece - K.K.Mevlana (Metin Oktay) 1-2
00:00 Türk Telekomspor - Nurtepespor 3 - 0 H

9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Mimarsinanspor - Galata (F.Mimarsinan) 0-3
12:30 Yeşilpınarspor - Cevatpaşa (Yıldıztabya) 5-0
13:00 Söğütlüçeşmespor - GOP Barbaros (İFA)  4-0
14:30 Mahmut Şevket Paşa - Altınova (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu) 4-1
14:30 İstinyespor - Seyrantepe Yeşilce (Çayırbaşı) 2-0

11.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
09:00 Küçükayasofyaspor - Sefaköy (Namık Sevik) 2-2 devam ederken Yarıda kaldı
12:30 Yeniköyspor - Çayırgücü (Çayırbaşı) 4-1
12:30 Bağcılar İY Cemspor - Şişli Yayla (Gazi Mahallesi) 2-4
14:30 Hamidiyespor - Yeni Levent Konaklar (Nurtepe) 5-2
16:30 Bayrampaşa Demirspor - Cevizli (Bayrampaşa Bld.) 6-2

13.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
09:00 Aksarayspor - Haznedar Çetinkaya (F.Mimarsinan) 1-1
12:00 Muradiye Gençlerbirliği - Günyamaç (Çilekli) 2-3
12:30 Sultançiftliğispor - İkitelli (Cebeci) 0-1
12:30 Sütlücespor - Zeytinburnu Yıldız (Beyoğlu) 4-2
15:30 Bahçelievler Gümüşhanespor - Pınar (Kocasinan) 1-2

15.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Gümüşsuyuspor - Pendik Kaynarca (Paşabahçe) 7-1
14:00 Çakmakspor - 1923 Esenkent (Çakmak) 5-0
15:00 Heybeliadaspor - Onay (Kartal Yunus) 2-1
16:00 Sarıgazispor - Kartal Elçi (Sarıgazi) 3-2

17.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:00 Aydınlıspor - Site (Çamlık) 1-1
12:30 İstanbul Sahilspor - Sancaktepe (Mimar Kubilay Köse) 7-3
13:00 Kartal Yunusspor - Pendik Esenyalı (Kartal Yunus) 1-0
14:30 Valide Tayfunspor - Anadolu Hisarı İ.Y (Selimiye) 3-1

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus