16 Aralık 2017 06:31

1.Amatör 16 Aralık Cumartesi Programı

1.Amatör Canlı Sonuçlar


İstanbul 1. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.

1.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Yalıköyspor - İzzettin (Karacaköy) 2-4
14:30 Tepecik Anadoluspor - Çantaköy (Tepecik Şenol Güneş) 0-3
14:30 Yeşilbayırspor - Kavaklı Köyü (Hadımköy) 1-0
14:30 Büyükçekmece Mimarsinanspor - Akalan (Mimarsinan Baba Hakkı) 2-0

3.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Denizköşklerspor - Taşoluk (Avcılar Atatürk) 5-1
14:30 Gazitepespor - Dağyenice (Sİlivri) 2-1
14:30 Güzelcespor - Avcılar Cihangir (Güzelce) 0-0
15:00 Esenyurtspor - Gürpınar (Esenyurt Bld.) 1-1

5.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
09:00 Giresun Emeksanspor - Bayrampaşa Teknik (Alibeyköy) 3-3
10:45 Batı Trakyaspor - İstanbul Bulancak (Merkezefendi) 0-1
14:30 Sultanmuratspor - İstanbul Bayburt (Sefaköy Kartal) 0-4
16:00 Cevat Köprübaşı - Fatih Hilal (Şehit Osman Yumuk) 2-0
00:00 Çayırbaşı Özkanspor - Şirinevlerspor  0-3 H

7.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Vardarspor - 1453 Fatih Gençlik (Namık Sevik) 3-7
12:30 Bahçelievlerspor - Gelişim (Kocasinan) 1-1
15:00 Yıldız Kanaryalar SK - Kazım Karabekir Mevlana (Bahçeköy) 1-2
16:30 Türk Telekomspor - Küçükçekmece (Çilekli) 0-0
00:00 Nurtepespor -  Rumeli İdman Yurdu 0-3 H

9.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Yeşilpınarspor - Mahmut Şevket Paşa (Alibeyköy) 4-1
10:45 GOP Barbarosspor - Altınova (Bayrampaşa İBB) 0-6
12:30 Söğütlüçeşmespor - Mimarsinan (İFA) 2-0
12:30 Seyrantepe Yeşilcespor - Galata (Yahya Kemal) 0-5
14:30 Cevatpaşaspor - İstinye (Bayrampaşa Bld.) 1-2

11.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Yeniköyspor - Bağcılar İY Cem (Çayırbaşı) 7-0
12:30 Sefaköyspor - Cevizli (Sefaköy Kartal) 2-1
14:30 Yeni Levent Konaklarspor - Şişli Yayla (Çilekli) 1-2
15:00 Hamidiyespor - Bayrampaşa Demir (Nurtepe) 3-1
15:00 Çayırgücü - Küçükayasofya (Yıldıztabya) 1-1

13.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:30 İkitellispor - Aksaray (İFA) 1-2
14:30 Sütlücespor - Muradiye (Beyoğlu) 7-0
15:00 Sultançiftliğispor - Bahçelievler Gümüşhane (Cebeci) 4-3
15:00 Haznedar Çetinkayaspor - Günyamaç (Gazi Mahallesi) 2-3
16:30 Zeytinburnu Yıldızspor - Pınarspor (Merkezefendi) 2-5

15.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Gümüşsuyuspor - Çakmak (Paşabahçe) 2-1
14:30 Pendik Kaynarcaspor - Onay (Kaynarca) 4-1
14:30 Kartal Elçispor - Taşdelen (Kartal Yunus) 3-0
16:00 Sarıgazispor - Heybeliada (Sarıgazi 2-3

17.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 İstanbul Sahilspor - Valide Tayfun (Mimar Kubilay Köse) 1-0
15:00 Sitespor - İdealtepe (İstanbul Site) 6-0
16:00 Aydınlıspor - Kartal Yunus (Çamlık) 1-0
18:00 Sancaktepespor - Pendik Esenyalı (Sarıgazi) 3-4

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus