22 Kasım 2015 02:00

İSTANBUL 1. AMATÖR LİG 22 KASIM PAZAR SONUÇLARI



1. Amatör Lig'de günün programı aşağıdaki gibidir:



1. Grup
12.30 Esenyurtspor - Merkez Kayaşehirspor (Esenyurt Bld) 5-1
14.30 Büyük Kılıçlıspor - Hadımköyspor (Silivri İlçe) 3-2
14.30 Tepecik Anadoluspor - Çiftlikköyspor (Tepecik) 8-1
14.30 Bollucaspor - Celaliyespor (Taşoluk) 6-3
00.00 Başakşehir Kartalspor - Fenerköyspor 3-0 H



3. Grup
10.45 Yeşil Esenyurtspor - Mustafakemalpaşaspor (Esenyurt Bld) 1-1
10.45 Silivri Mimarsinanspor - Avcılar Cihangirspor (Silivri İlçe) 1-6
14.30 Güzelcespor - Çanakçaspor (Mimarsinan Baba Hakkı) 2-1
14.30 İhsaniyespor - Gümüşkayaspor (İhsaniye) 8-1


5. Grup
12.30 Hürriyetgücü-Reşitpaşaspor (Nurtepe) 2-2
12.30 Bafraspor - Haliçspor (Bayrampaşa Bld) 3-1
14.30 Söğütlüçeşmespor - Sanayi Mahallesi SK (Metin Oktay) 1-2
14.30 Sultanmuratspor - Mimarsinanspor (Sefaköy Kartal) 3-3
14.30 GOP Barbarosspor - Şehzadebaşıspor (Küçükköy Ramazan Süt) 1-4



7. Grup
10.00 Küçükçekmece İY - Kalespor (Halkalı Etap) 2-2
10.45 Aksarayspor - Bayrampaşa Teknikspor (Namık Sevik) 4-1
12.30 Çayırgücü - Fişekspor (Yıldıztabya) 3-3
14.30 Mahmut Şevket Paşaspor - Sekbanlarspor (Sadabad) 2-1
14.30 Bahçeköyspor - Tozkoparan Birlikspor (Çayırbaşı) 6-0



9. Grup
09.00 Çapaspor - Konyaspor (Namık Sevik) 0-2
10.45 Giresun Emeksanspor - Merterspor (Yıldıztabya) 1-1
12.30 KK Mevlanaspor - Tarabyaspor (Kazım Karabekir) 1-2
14.30 İstanbul Demirspor - Yeni Levent Konaklarspor (Kanarya) 4-2
14.30 Seyrantepe Yeşilcespor - Sütlücespor (Mehdi Sancak) 0-2



11. Grup
09.00 Yavuz Sultan Selimspor - Okmeydanı Fetihspor (Mimarsinan) 0-4
10.45 İstanbul Siirtspor - Yeni Özkartalspor (Mimarsinan) 3-1
10.45 Bayrampaşa Demirspor - Sefaköyspor (Bayrampaşa Bld) 1-1
18.00 Kuruçeşmespor - 1863 Boğaziçi SK (Çilekli) 3-1



13. Grup
09.00 Çankırı Marufspor - İkitellispor (Bayrampaşa Bld.) 3-2
12.30 Telsizspor - Güneştepespor (Merkezefendi) 1-2
12.30 Bulancakspor - Havataşspor (Mahmutbey) 0-2
14.30 Akatlarspor - Balat Yeşilovaspor (Feriköy) 6-1



15. Grup
10.00 Taşdelenspor - Tuzla Şifaspor (Alemdağ) 1-2
10.45 Tokatköyspor - Orhanlıspor (Ortaçeşme) 2-7
14.30 1923 Esenkentspor - Örnekköyspor (Başıbüyük) 0-1
14.30 Valide Tayfunspor - Üsküdar 1919 SK (Selimiye) 1-2
14.30 Pendik Doğanspor - Kartal Yuvası SK (Kurtköy) 0-1



17. Grup
12.30 Doğangüneşspor - Çavuşoğluspor (Selimiye) 4-6
14.00 Ömerlispor - İçerenköy İY (Ömerli) 0-0
14.30 Balkan Yeşilbağlarspor - Çakmakspor (Kaynarca) 0-2
12.30 Çavuşbaşıspor - 1877 Alemdağ (Riva) Tehir
14.30 Anadolu Kavağıspor - Fikirtepe Dumlupınarspor (Riva) Tehir

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus