01 Kasım 2012 12:48

18 Temmuz Stadı'nın yeni hali göz kamaştırıyorDüzce 18 Temmuz Şehir Stadı’nda çalışmalar tam gaz devam ederken, sahanın çimleri yeşermeye başladı.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran’ın göreve gelmesi ile Düzce ilimizde spor tesisleri adeta yeni baştan yaratıldı. Çağdaş bir görünüme kavuştu. 18 Temmuz Spor Salonu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü binası ve çevresi, Akçakoca Kalkan’da bulunan tesisler, Kaynaşlı sTADIve daha bir çok tesis rezil bir deyişle harabe bir halden modern bir hale döndü. Hizmet için ile geldiğini herkese gösterdi.

12 yıldır bir çivi bile çakılmayarak il takımların seyirci desteğinden mahrum kalmasına ve hatta maçları kaybetmesine sebep olan 2900 kişilik açık tribün ve adeta çamur deryası gelen haline futbol oynamanın imkansız olduğu zeminde çalışmalarda artık sona gelindi.

Alt yapısı tamamen değiştirilen zeminde dökme çimler artık yeşillenmeye başladı. Ortaya mükemmel bir görüntü çıktı. Stada bakan insanların gözleri parıldıyor. Yakın bir zamanda da koşu parkurunda çalışmalar start alacak. Koşu parkurunun çimi hazır. Statta ki çalışmalar 2 – 3 ay içerisinde bitirilecek ve Düzce ilimiz modern bir stada kavuşacak. İl takımları da tertemiz bir ortamda, seyirci desteğinin tam olduğu maçlar oynayacaklar. Süper zemin ve full seyirci desteği ile maçlarını kazanmaları kolay olacak.    


HABER: İBRAHİM TUZCU

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus