15 Şubat 2009 01:23

15 Şubat Pazar sonuçları


SÜPER AMATÖR

1. Grup
15.00 Ayazağaspor - Reşadiyespor 3-1
15.00 Leventspor - Hasköyspor 0-1
15.00 Orhanlı Bld - Pazariçi Köprülüspor 2-3*
15.00 İdealtepespor - Tepebağ Kültürspor 4-1
15.00 Hürriyetgücü - Yeşil Esenyurtspor 5-1
15.00 Sultantepespor - Karadenizspor 3-0
Sultanbeyli Belediyespor (by)

Hızlı puan durumu: Sultanbeyli Bld 50, Ayazağa 49, Pazariçi Köprülü 37, Sultantepe 37, Levent 35, Hürriyetgücü 35, Hasköy 32, Orhanlı Bld 31, İdealtepe 30, Reşadiye 28, Karadeniz 28, Yeşil Esenyurt 19, Tepebağ Kültür 13
(İkili averaj: Reşadiye-Karadeniz: 3-1, 1-3)

Son hafta: Sultanbeyli Bld - Orhanlı Bld, Pazariçi Köprülü - Sultantepe, Karadeniz - Ayazağa, Reşadiye - İdealtepe, Tepebağ Kültür - Levent, Hasköy - Hürriyetgücü, Yeşil Esenyurt (by)

2. AMATÖR
Emlakbankspor - Güneştepespor: 5-1
Çayırbaşıspor - Alemdarspor: 1-1
Beştelsizspor - Güzelhisarspor: 1-0
Üsküdar Anadolu - Yeldeğirmeni: 1-0
CFS Bağcılar - Güngören Doğuş: 1-1
Büyük Çavuşlu - Yeşilbayır: 0-0
Gökçealispor - Subaşıspor: 2-0
Karaağaçspor - Binkılıçspor: 2-5
Ataköy Çobançeşme - Yeşilköyspor: 2-0
Altınaslarspor - İstanbul Bafraspor: 1-1
GOP Yeniköyspor - Ataköyspor: 3-0 (h)
Kuruçeşmespor - Gümüşderespor: 1-0
Pınarspor - Ulutepespor: 5-1
Arnavutköy Bld - Kumburgazspor: 7-0
Şafakspor - Özkartal: 2-1
Kalespor - Fatih Ünv: 1-2
Harmantepe - Bakırköy Gençlik: 4-6
Abide-i Hürriyet - Ferahevlerspor: 3-2
Filizspor - Sitelerspor: 1-4
Gümüşyakaspor - Gazitepespor: 0-1
Seymenköyspor - Büyük Kılıçlıspor: 1-2
Silivri Ortaköyspor - Dağyenicespor: 6-0
İhsaniyespor - Alipaşaspor: 7-0
Gürzaferspor - Vardarspor: 3-3
Alucra Doludere - Söğütlüçeşmespor: 0-3
İzzetpaşaspor - Şehzadebaşıspor: 2-1
Küçükayasofyaspor - Bayrampaşa Demirspor: 0-1
Cihangirspor - Çatalzeytinspor: 3-5
Anafen Koleji - Taçspor: 1-5
Özkaracaahmetspor - Soğanlıkspor: 2-2

A GENÇ
Sefaköy - Kocasinan: 5-4
KK Mevlana - Altıntepsi: 4-1
Esenler Yavuz Selim - Bakırköy: 1-1
Fatih Hilal - Yedikule: 3-0 (Eren, Abdullah, Melih)
K. Güllüoğlu - Yeniyolspor: 6-1
Bayrampaşa Tuna - Gültepe: 4-0
Çakmakspor - Çekmeköyspor: 2-2
Avcılar Bld - Muratpaşa: 5-1
Kulaksız Okspor - İkitellispor: 5-1
Küçükçekmece - Yeşilova Esnaf: 4-2
İstinye - Özalibeyköy: 0-1
Ayazağa Esen - Vefa: 4-4
Yahya Kemal İY - Sultançiftliği: 3-0 (Oğuzhan 2, Ersin)

U15
S. Yenimahalle - Ayazağa: 0-8
Hasköy - Okmeydanı: 1-5
Çeliktepe - Özaltay: 9-1
Küçükçekmece - Yeşilova Esnaf: 2-0

Süper Amatör sonuçları için Turgay Tokel ve Erhan Harput'a, 2. Amatör sonuçları için Öner Yığrık'a çok teşekkürler. Ayrıca diğer kategorilerde mail, yorum ve sms yoluyla maçlarından bizleri haberdar eden tüm sevgili dostlarımıza teşekkürü borç bilirim.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus