13 Aralık 2008 12:59

13 Aralık Cumartesi sonuçları


Süper Amatör

1. Grup
Ayazağaspor - Orhanlı Bld: 4-0
Leventspor - Pazariçi Köprülü: 4-0
Yeşil Esenyurtspor - Reşadiyespor: 1-3
İdealtepe - Sultanbeyli Bld: 1-2
Hasköyspor - Tepebağ Kültür: 1-0
Hürriyetgücü - Karadeniz: 0-1

3. Grup
Hadımköy - Sütlüce: 4-0
Alibeyspor - Beylikdüzüspor: 1-2 (Gökalp, Efkan)
Kadırgaspor - Ümraniyespor: 1-1
Gürselspor - Zara Ekinlispor: 1-2
Mustafakemalpaşa - Yeniköy: 0-3
İstanbul Sinop - Kirazlıtepe: 1-2

4. Grup
Yenibosnaspor - Dikilitaşspor: 1-1

5. Grup
Bayrampaşa - Silivri: 1-0
Tuzlaspor - Selimiyespor: 0-1
Çıksalınspor - Haliçspor: 1-3
Gürpınar - Taksim: 4-0
Bağcılar - Yıldıztabya: 2-1
İstanbul Bayburt - Batı Trakya: 1-0


1. Amatör

1. Grup
Kestanelik - Fenerköy: 1-3
Çatalca - Çiftlikköy: 6-2
Batıköy - Çantaköy: 1-1

3. Grup
Yedikule - Parseller: 0-2 (Parseller şampiyon)
Kocamustafapaşa - Cennet Barbaros: 2-2 (Barbaros düştü)

5. Grup
Avcılar Cihangir - Sarıyer Bld: 2-7
Kartaltepe - Özfatih: 7-2 (Mami 3, Abdullah, Selim 2, Aykut)

7. Grup
Zeytinburnu Yıldız - Yavuz Sultan Selim: 5-1 (Yıldız şampiyon)
Şişli Sanayi - Rami Yenimahalle: 7-1
Kuştepe - Altınovaspor: 3-2
Kazım Karabekir Mevlana - Rumeli Hisarı: 2-2

9. Grup
Kentyıldızspor - Gazi Mah: 2-0 (Kentyıldız şampiyon)

11. Grup
Fatih Hilal - Beyoğlu Yeniçarşı: 2-0 (Hilal şampiyon)
Nişantaşı - Halil Rıfat Paşa: 1-7
Bahçelievler - İstanbul Demir: 3-1 (Bahçelievler düştü)
Telsizspor - Esenlerspor: 4-2

13. Grup
Damlaspor - Tophane Tayfun: 3-6
Sarıgöl Birlik - B. Olimpik: 2-0 (Olimpik düştü)
Mecidiyeköy - İstiklal: 3-2
Şişli Yayla - Üçyüzlü Esengücü: 3-0 h (Üçyüzlü vaktinde gelemedi)

15. Grup
Muradiyespor - Altınyıldızspor: 5-0 (Muradiye şampiyon)
Çeliktepespor - Yeşildirekspor: 5-0
Boğaziçispor - Çapaspor: 4-1

17. Grup
Kurtköy - Balkan Yeşilbağlar: 3-0
İstanbul Site - Pendik Doğan: 0-1 (Erdem 85)
Yakacık - Dolayoba Dumlupınar: 8-0
İcadiye - Yenisahra: 5-2

19. Grup
Sultanbeyli - Libade: 2-3
Bulvar - Harb İş: 2-0
Yonca - Sarıgazi: 6-3
Çavuşbaşı - Bostancı: Çavuşbaşı sahaya çıkmadı ve küme düştü.

B Genç
Dudullu - Bağlarbaşı: 2-1
Okmeydanı - Yeni Özkartal: 6-0
Yahya Kemal İY-Yeniyol: 2-1
Merter - Ortaköy: 2-1
İncirli - Topkapı: 2-5
Gültepe Özgençlik - Denizköşkler: 3-0
CFS Bağcılar - Avcılar Bld: 1-1
F. Dumlupınar - Tokatköy: 3-0 (Hükmen-Tokat gelmedi)
Silivri Mimarsinan - Güzelce: 2-2 (Güzelce 2. Grup şampiyonu)

U14
Okyanus - Yeniköy: 3-2 (Okyanus grup şampiyonu)
İstanbul Bulancak - Mecidiyeköy: 0-2

Katkıda bulunanlar: Öner Yığrık, Yılmaz Aktepe, Cüneyt Gül, Engin Öztürk, Tamer Cambaz, Erol Eftekin, Aygün Atam, Serhat Özel, Halil Uluocak, Barbaros Akkoyunlu

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus