08 Kasım 2010 02:18

10. Grup'ta zirve el değiştirdi
FERİKÖYSPOR: 0 BURSA MERİNOSSPOR: 2
Bölgesel Amatör Lig 10. Grup’ta Bursa Merinos, Feriköyspor’u evinde 2-0 yenerken alkışlandı. Her iki ekip maçın önemini bildiğinden önce temkinli sonra da atak oynadılar. Güzel futbol zevk verirken Feriköy eline geçirdiği fırsatlardan faydalanamadı.

Maça taraftarlarının büyük desteğini alarak başlayan Feriköy karşısında çetin ceviz bir rakip buldu. Merinos kalecisi Doğan başarılı futboluyla Feriköy forvetlerine geçit vermedi. Genç eldiven ilk yarıda iki net pozisyon çıkardı. İlk yarı 0-0 bitti.

Maçın 50. dakikasında topu göğsünde sektiren Feriköy kalecisi Yusuf’un hatasını iyi değerlendiren Mecit, plase bir vuruşla Bursa temsilcisini 1-0 öne geçirdi.
Maçın ikinci golü 89’da Yakup’tan geldi. Bu futbolcu, yaklaşık 35 metreden çaprazdan güzel bir vuruşla topu ağlara gönderirken Feriköy taraftarının da alkışını aldı. Mücadele centilmence geçti. Merinos bu skorla liderliğe yükseldi.

Stat: Feriköy
Hakemler: Yavuz Başoğlu, Uğur Doğan, Mutlu Çırpan
Feriköyspor: Yusuf, Ahmet, Ali, Bahadır, Mahir, Burak Şahin, Hüseyin Sadri (Dk 62 Emre), Hatip, Mustafa, Burak (Dk 70 Aytaç), Hüseyin (Dk 62 Ahmet)
Bursa Merinosspor: Doğan, Tarık, Ömer, Vijdan Hüseyin, Yakup, Yücel, (Dk 65 Feyyaz), Mecit (Dk 77 Hasan), Selahattin, Osman (Dk83 Orkun)
Goller: Mecit (50), Yakup (89)

HABER-FOTOĞRAF: ORHAN BUDAK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus