08 Aralık 2014 02:48

1. AMATÖR LİG 8 ARALIK PAZARTESİ SONUÇLARI


     İstanbul 1. Amatör Lig maç sonuçları aşağıdaki gibidir.





1. Grup
Akalanspor – Silivri Ortaköyspor (İhsaniye) 0-5
Çatalca Öznakkaş – Çatalca Çiftlikköy (Hadımköy) 2-1
Mustafakemalpaşa – Beyciler (Firuzköy) 9-2
Büyük Kılıçlı – Fenerköyü (Silivri İlçe) 2-1
İzzettinspor – Silivri Mimarsinan (İzzettin) 2-0

2.  Grup
Kestanelikspor – Güzelcespor (İzzettin) 3-2
Silivri Kadıköy – Gazitepespor (Silivri İlçe) 0-2
Çatalca İhsaniye – Alipaşaspor (İhsaniye) 4-0
Başakşehirspor – Beylikdüzüspor (İFA) 0-1
Tepecik Anadolu – B.Ç. Mimarsinan (Tepecik) 3-3

3. Grup
Poligon Fethiye – Küçükpazar 3-0 (h)
İkitellispor – Gültepe Özgençlik (İFA) 2-1
İstanbul Demirspor – İstanbul Bafraspor (Kanarya) 3-0
Seyrantepe Yeşilce – Tozkoparan (Mehdi Sancak) 3-3
İstinyespor – Fişekspor (B.O.F. Sahası) 4-0

4.  Grup
İstanbul Ünye – Merkezefendi (Kocasinan) 1-7
Muradiye – Arnavutköy (Çilekli) 5-1
Şirinevler – Sefaköy Kartal (Kocasinan) 2-3
Nurtepespor – Terazidere (Nurtepe) 2-0
Küçükayasofya – İstanbul Bulancak (Mimar Sinan) 3-1

5. Grup
Beyoğlu Yeniçarşı – Yenigayret (Alibey) 8-1
Zaferspor – B.İ.Y. Cemspor (Merkezefendi) 4-1
Şafak 76 – Bolluca (Mahmutbey) 0-1'ken Tatil Edildi
Avcılar Cihangir – Eroğlu (Firuzköy) 6-1
İstanbul Giresun – Yıldıztabya (Bayrampaşa Bld) 3-2

6. Grup
Altınovaspor – Sultan Murat (Albayrak) 2-3
İstanbul Artvin – Kumkapı Sarıçubuk (Kocasinan) 5-1
Cevizlispor – Bahçelievler (Örnektepe) 5-0
Giresun Emeksan – Güneştepespor (Yıldıztabya) 4-3
Ulutepespor – Küçükçekmecespor (Hasbahçe) 0-7

7. Grup
Topçular – Ayazağa Esen (Alibeyköy) 5-0
Günyamaç – Göktürkspor (Sadabad) 3-1
1863 Boğaziçi – Bahçelievler Gümüşhane (B.O.F. Sahası) 2-6
Esenler Tokatspor – Mahmutbeyspor (Albayrak) 2-4
Esenler Özyavuzselim – Telsizspor (Gazi Mahallesi) 1-2

8. Grup
Bezirganbahçe – Beştelsiz (Kanarya) 3-4
Hürriyetgücü – Yeşil Ilgaz (Nurtepe) 4-2
Şehzadebaşı – Altıntepsi Makel (Bakırköy 2 Nolu) 0-4
Bahçeköyspor – Kuruçeşmespor (Göktürk) 2-4
Esenlerspor – Kanaryaspor (Bakırköy 1 Nolu) 4-4

9. Grup
Alucra Doludere – Cerrahpaşa (Örnektepe) 0-3 h
Etilerspor – İstanbul Gümüşhane (Çilekli) 0-1
Cevatpaşa – Nişanca Kale (Bayrampaşa Bld) 3-2
Talatpaşa – G.O.P. Yeniköyspor (Sadabad) 0-0

10. Grup
Şafakspor – Araphanspor (Göktürk) 0-0
1907 A. Çobançeşme – Şehremini (Bakırköy 2 Nolu) 2-4
Yeşilpınarspor – Halilrıfatpaşaspor (Alibeyköy) 3-2
Yedikule – Denizköşkler (Namık Sevik) 3-1

11. Grup
Bayrampaşa Teknik – Altınyıldız (Bayrampaşa Belediye) 1-3
Pazariçi Köprülü – CFS Bağcılar (Yıldıztabya) 2-2
Bağcılar Gençlergücü – Davutpaşa (Mahmutbey) 0-3
Haliçspor – Sultançiftliği (Mimarsinan) 2-1

12. Grup
Hamidiyespor – Esentepe Şahin (Nurtepe) 4-1
Karadolap – Çeliktepe Ümit (Karadolap) 1-0
Fatih Hilal – Söğütlüçeşme (Vefa) 0-4
Esenkent Gençlik – Yenişehir (Esenyurt Belediye) 3-3

13. Grup
Tokatköy – Taçspor (Ortaçeşme) 2-2
Karabekirspor – Maltepe Belediyespor (Ümraniye Bld) 5-2
Kartalgücü – Anadolu Hisarı (Yunus) 0-2
Heybeliada – Acıbadem (Başıbüyük) 0-2
Kirazlıtepe – Küçükyalı Yelken 0-2

14. Grup
Küçüksu Yenimahalle – Yeldeğirmeni 0-3 HÜKMEN
Üsküdar Anadoluspor – Koşuyoluspor (Selimiye) 4-0
Üsküdar Acıbadem – Soğuksu (Yenisahra) 1-6
Sarıgazispor – Haydarpaşa Demirspor (Dudullu) 4-0
Pendikgücü – Öz Karacaahmet (Kaynarca) 5-0

15. Grup
Balkan Yeşilbağlar – İstanbul Kemah (Kaynarca) 1-3
Fikirtepe Dumlupınar – Çakmak (Yenisahra) 1-1
Yakacık – Orhanlı (Yakacık) 1-0
Dolayoba – Barbaros (Dolayoba) 7-1
1923 Esenkent – Beykoz Çavuşbaşı (İdealtepe) 1-2

16. Grup
Kartal Yunus – Tuzla Şifa (Yunus) 1-5
Valide Tayfun – Kavacık 0-0
Kartal Yuvası – Elmalı (Yunus) 1-3
Kınalıada – Ömerli (Bulvar) 0-2
Çubuklu – Pendik Doğan (Paşabahçe) 9-0



















YerelFutbol.Com Editörlerince Düzenlenmiştir

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus