06 Aralık 2015 03:39

1. Amatör Lig 6 Aralık Pazar Sonuçları



İstanbul 1.Amatör Lig'de günün programı haberimizin devamındadır...



1. Grup
10.00 Hadımköyspor - Bollucaspor (Hadımköy) 2-5
10.00 Merkez Kayaşehirspor - Başakşehir Kartalspor (Cebeci) 2-4
12.30 Esenyurtspor - Tepecik Anadoluspor (Esenyurt Bld) 1-3
14.30 Büyük Kılıçlıspor - Celaliyespor (Silivri)  4-3



3. Grup
12.30 Avcılar Cihangirspor - Mustafakemalpaşaspor (Firuzköy) 1-1
12.30 Gümüşyakaspor - Yeşil Esenyurtspor (Silivri) 1-0
14.00 İhsaniyespor - Silivri Mimarsinanspor (İhsaniye) 3-3'ken 82'de konuk ekip oyuncusunun hakeme yönelik fiili eylemi nedeniyle tatil
14.00 Çanakçaspor - Kavaklı Köyü SK (Çanakça) 2-2



5. Grup
09.00 Mimarsinanspor - GOP Barbarosspor (Mimarsinan) 5-2
12.30 Reşitpaşaspor - Haliçspor (Çayırbaşı) 2-1
14.30 Sanayi Mahallesi SK - Bafraspor (Mehdi Sancak) 2-0
14.30 Söğütlüçeşmespor - Hürriyetgücü (Metin Oktay) 4-0
14.30 Sultanmuratspor - Şehzadebaşıspor (Sefaköy Kartal) 3-0



7. Grup
12.00 Sekbanlar SK - Çayırgücü (Erok Tesisleri) 5-2
12.30 Mahmut Şevket Paşaspor - Aksarayspor (Örnektepe) 1-2
14.30 Bayrampaşa Teknikspor - Fişekspor (Bayrampaşa Bld) 5-1
14.30 Tozkoparan Birlikspor - Küçükçekmece İY (Bakırköy 2) 2-4
14.30 Bahçeköyspor - Kalespor (Bahçeköy) 1-2



9. Grup
12.30 Yeşilcespor - Çapaspor (Mehdi Sancak)1-3
12.30 Sütlücespor - KK Mevlanaspor (Sütlüce) 1-2
14.30 İstanbul Demirspor - Merterspor (Halkalı Etap) 7-2
14.30 Konyaspor - Tarabyaspor (ZB Hasan Doğan) 2-1
16.00 Yeni Levent Konaklarspor - Giresun Emeksanspor (Çilekli) 1-1



11. Grup
10.45 Siirt Yavuzselimspor - Yavuz Sultan Selimspor (Mimarsinan) 6-0
12.30 Yeni Özkartalspor - Kuruçeşmespor (Gazi Mahallesi) 0-5
12.30 Sefaköyspor - Zaferspor (Sefaköy Kartal) 5-0
14.00 Okmeydanı Fetihspor - 1863 Boğaziçi SK (Okmeydanı Fetih) 5-1



13. Grup
10.45 İkitellispor - Havataşspor (Halkalı Etap) 3-2
10.45 Güneştepespor - Bulancakspor (Bakırköy 2) 0-3
12.30 Balat Yeşilovaspor - Hamidiyespor (Yıldıztabya) 0-2
14.30 Telsizspor - Çankırı Marufspor (Merkezefendi) 0-1



15. Grup
12.00 Taşdelenspor - Kartal Yuvası SK (Ömerli) 3-0
12.30 Örnekköyspor - Üsküdar 1919 SK (Ortaçeşme) 0-0
12.30 Orhanlıspor - Valide Tayfunspor (Tuzla Bld) 1-2
14.30 Tuzla Şifaspor - Pendik Doğanspor (Tuzla Bld) 6-2
14.30 Tokatköyspor - 1923 Esenkentspor (Ortaçeşme) 1-0



17. Grup
10.00 1877 Alemdağspor - İçerenköy İY (Alemdağ) 3-1
10.45 Anadolu Kavağıspor - Çavuşbaşıspor (Ortaçeşme) 2-4
12.30 Fikirtepe Dumlupınar - Ömerlispor (Yenisahra) 4-0
14.30 Çavuşoğluspor - Balkan Yeşilbağlarspor (Kartal Yunus) 1-1
14.30 Doğangüneşspor - Çakmakspor (Selimiye) 0-5

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus