28 Aralık 2014 12:47

1. AMATÖR LİG 28 ARALIK PAZAR SONUÇLARI


İstanbul 1. Amatör Lig'de 28 Aralık Pazar günü maçlarının sonuçları haberimizin devamındadır...

Puan tabloları alt tarafta...

2. Grup
14.00 Gazitepespor - BÇM Sinanspor (Silivri Ortaköy) 1-0
14.00 Güzelcespor - Tepecik Anadoluspor (Celaliye) 0-5
14.00 İhsaniyespor - Başakşehirspor (İhsaniye) 0-3
14.00 Kestanelikspor - Silivri Kadıköyspor (İzzettin) 4-0
14.00 Beylikdüzüspor - Alipaşaspor (Beylikdüzü) 4-0 h
Konuk ekip maça 9 kişi başladı, ilk 15 dakika içinde 6 kişi kaldı, maç yarım kaldı.

4. Grup
12.30 Merkezefendispor - Arnavutköyspor (Merkezefendi) 10-2
12.30 Teraziderespor - Bulancakspor (Bayrampaşa Bld) 3-2
12.30 Sefaköy Kartalspor - Küçükayasofyaspor (Sefaköy Kartal) 2-2
12.30 Şirinevlerspor - Nurtepespor (Kocasinan) 2-3
00.00 Muradiye GB - İstanbul Ünyespor 3-0 h

6. Grup
12.30 Kumkapı Sarıçubuk 81 - Bahçelievlerspor (Vefa) 0-2
12.30 Güneştepespor - Ulutepespor (Gazi Mahallesi) 4-0
12.30 Cevizlispor - Artvinspor (Sadabad) 3-3
14.15 Sultanmuratspor - Küçükçekmecespor (Sefaköy Kartal) 1-2
14.15 Giresun Emeksanspor - Altınovaspor (Yıldıztabya) 3-4

8. Grup
14.15 Esenlerspor - Bahçeköyspor (Gazi Mahallesi) 3-1
14.15 Hürriyetgücü - Şehzadebaşıspor (Nurtepe) 3-3
14.15 Kanaryaspor - Bezirganbahçespor (Kanarya) 2-4
14.15 Kuruçeşmespor - Beştelsizspor (Çilekli) 6-0
14.15 Altıntepsi Makelspor - Yeşil Ilgazspor (Bayrampaşa Bld) 2-1

10. Grup
12.30 Ataköy Çobançeşmespor - Yeşilpınarspor (Bakırköy Bld 2) 2-4
12.30 Halil Rıfat Paşaspor - Denizköşklerspor (Feriköy) 2-0
12.30 Şehreminispor - Yedikulespor (Namık Sevik) 1-1
12.30 KK Mevlanaspor - Şafakspor (KK Mevlana) 1-1

12. Grup
14.15 Esenkent Gençlikspor - Karadolapspor (Esenyurt Bld) 4-3
14.15 Çeliktepe Ümitspor - Söğütlüçeşmespor (Seyrantepe) 2-1
14.15 Yenişehirspor - Fatih Hilalspor (Feriköy) 5-6
14.15 Zeytinburnuspor - Hamidiyespor (Zeytinburnu) 4-2

14. Grup
12.00 Yeldeğirmenispor - Üsküdar Anadoluspor (Yenisahra) 1-1
12.30 Soğuksuspor - Sarıgazispor (Paşabahçe) 5-0
14.15 1877 Alemdağspor - Pendikgücü (Alemdağ) 0-3
14.15 Öz Karacaahmetspor - Koşuyoluspor (Selimiye) 0-5
00.00 Acıbadem Üsküdar SK - Küçüksu Yenimahalle SK 3-0 h

16. Grup
12.30 Ömerlispor - Kavacıkspor (Ömerli) 0-1
12.30 Tuzla Şifaspor - Pendik Doğanspor (Tuzla Bld) 2-1
12.30 Elmalıspor - Çubukluspor (Ortaçeşme) 1-5
12.30 Valide Tayfunspor - Kınalıadaspor (Selimiye) 1-0
12.30 Kartal Yuvası SK - Kartal Yunusspor (Kartal Yunus) 3-3










PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus