27 Aralık 2014 02:32

1. AMATÖR LİG 27 ARALIK CUMARTESİ PROGRAMI


İstanbul 1. Amatör Lig'de 27 Aralık Cumartesi oynanacak maçların programı haberimizin devamındadır...

Puan durumları sayfanın alt tarafındadır

1. Grup
10.45 Beycilerspor - Akalanspor (Silivri İlçe) 0-4
12.30 Büyük Kılıçlıspor - Mustafakemalpaşaspor (Silivri İlçe) 0-1
13.00 Çiftlikköyspor - Silivri Ortaköyspor (Karacaköy) 4-2
14.15 Kavaklı Köyü SK - Öz Nakkaşspor (Silivri İlçe) 0-1
14.15 Fenerköyspor - İzzettinspor (Silivri Ortaköy) 0-1

3. Grup
12.30 Tozkoparan Birlikspor - Fişekspor (Bakırköy Bld 2) 2-0
12.30 Bafraspor - İstinyespor (Bayrampaşa Bld) 0-2
14.15 İkitellispor - Poligon Fethiyespor (İFA) 1-1
14.15 İstanbul Demirspor - Seyrantepe Yeşilcespor (Kanarya) 1-2
00.00 Küçükpazarspor - Gültepe Özgençlikspor 0-3 h

5. Grup
12.30 Yıldıztabyaspor - Bollucaspor (Yıldıztabya) 5-1
12.30 Eroğluspor - Bağcılar Cemspor (ZB Hasan Doğan) 3-2
12.30 Yeni Gayretspor - Zaferspor (Namık Sevik) 1-3
12.30 Şafak 76 SK - Giresunspor (İFA) 4-1
12.30 Beyoğlu Yeniçarşıspor - Avcılar Cihangirspor (Alibeyköy) 3-1

7. Grup
14.15 Mahmutbeyspor - Ayazağa Esenspor (Mahmutbey) 1-1
14.15 Bahçelievler Gümüşhanespor - Telsizspor (Kocasinan) 3-1
14.15 Göktürkspor - Öz Yavuzselimspor (Göktürk) 2-0
14.15 Günyamaçspor - 1863 Boğaziçi SK (Sadabad) 5-0
14.45 Topçularspor - Tokatspor (Alibeyköy) 5-3

9. Grup
10.45 Cerrahpaşaspor - Gümüşhanespor (Namık Sevik) 2-0

14.15 Kalespor - Etilerspor (Rami) 1-0
14.15 Yücespor - Talatpaşaspor (Bakırköy Bld 1) 6-1
00.00 Cevatpaşaspor - Alucra Doluderespor 3-0 h

11. Grup
12.30 Haliçspor - Pazariçi Köprülüspor (Mimarsinan) 1-2
12.30 CFS Bağcılarspor - Altınyıldızspor (Mahmutbey) 1-1
12.30 Sultançiftliğispor - Bayrampaşa Teknikspor (Zara Ekinli) 1-0
00.00 Emirefendispor - Bağcılar Gençlergücü 0-3 h

13. Grup
14.00 Acıbademspor - Taçspor (Yenisahra) 5-0
14.15 Karabekirspor - Kirazlıtepespor (Ümraniye Bld) 5-1
14.15 Sultantepespor - Heybeliadaspor (Selimiye) 1-1
14.15 Maltepe Bld - Kartalgücü (Başıbüyük) 0-1'ken 80'de tatil
14.15 Küçükyalı Yelkenspor - Tokatköyspor (İdealtepe) 6-2

15. Grup
10.45 Başıbüyükspor - Balkan Yeşilbağlarspor (Başıbüyük) 2-1
14.15 Yakacıkspor - Fikirtepe Dumlupınar (Yakacık) 1-1
14.15 Orhanlıspor - 1923 Esenkentspor (Tuzla Bld) 2-5

14.15 Çakmakspor - Dolayobaspor (Çakmak) 0-1
00.00 Kemahspor - Barbarosspor 3-0 h










PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus