21 Aralık 2014 11:10

1. AMATÖR LİG 21 ARALIK PAZAR PROGRAMI


İstanbul 1. Amatör Lig'de 21 Aralık Pazar günü oynanacak maçların programı haberimizin devamındadır...

Puan durumları alt tarafta...

1. Grup
12.30 Öz Nakkaşspor - Fenerköyspor (Hadımköy) 5-0
14.00 Akalanspor - Çiftlikköyspor (İhsaniye) 3-2
14.00 İzzettinspor - Beycilerspor (İzzettin) 7-1
14.15 Mustafakemalpaşaspor - Kavaklı Köyü SK (Firuzköy) 3-2
14.15 Silivri Ortaköyspor - Silivri Mimarsinanspor (Silivri Ortaköy) 6-1

3. Grup
10.00 Poligon Fethiyespor - Bafraspor (Bahçeköy) 2-1
10.45 İstinyespor - Tozkoparan Birlikspor (Çayırbaşı) 6-1
14.15 İstanbul Demirspor - Gültepe Özgençlikspor (Kanarya) 5-1
14.15 Seyrantepe Yeşilcespor - İkitellispor (Mehdi Sancak) 3-0
00.00 Fişekspor - Küçükpazarspor 3-0 h

5. Grup
11.00 İstanbul Giresunspor - Yeni Gayretspor (Bayrampaşa Bld) 9-2
12.30 Beyoğlu Yeniçarşıspor - Bollucaspor (Alibeyköy) 1-0
12.30 Avcılar Cihangirspor - Şafak76 SK (Firuzköy) 2-3
14.15 Zaferspor - Eroğluspor (ZB Hasan Doğan) 5-2
14.15 Bağcılar Cemspor - Yıldıztabyaspor (Mahmutbey) 1-4

7. Grup
10.45 Telsizspor - Mahmutbeyspor (Merkezefendi) 2-2
12.30 1863 Boğaziçi SK - Topçularspor (Çilekli) 1-1
14.15 Günyamaçspor - Ayazağa Esenspor (Sadabad) 7-0
14.15 Tokatspor - Göktürkspor (Albayrak) 3-1
14.15 Öz Yavuzselimspor - Bahçelievler Gümüşhanespor (Gazi Mahallesi) 2-8

9. Grup
12.30 Gümüşhanespor - Arnavutköy Yeniköyspor (Mehdi Sancak) 4-0
12.30 Talatpaşaspor - Kalespor (Sadabad) 0-1
14.15 Etilerspor - Cerrahpaşaspor (Çilekli) 5-3
00.00 Alucra Doluderespor - Yücespor 0-3 h

11. Grup
10.45 Bağcılar Gençlergücü - Sultançiftliğispor (Mahmutbey) 3-2
14.15 Altınyıldızspor - Davutpaşaspor (Mimarsinan) 1-3
15.00 Bayrampaşa Teknikspor - CFS Bağcılarspor (Bayrampaşa Bld) 0-4
00.00 Pazariçi Köprülüspor - Emirefendispor 3-0 h

13. Grup
10.45 Kartalgücü - Küçükyalı Yelkenspor (Kartal Yunus) 2-4
11.00 Kirazlıtepe - Sultantepespor (Spor Akademisi) 2-3
12.30 Heybeliadaspor - Maltepe Bld (Kartal Yunus) 1-3
13.00 Tokatköyspor - Acıbademspor (Riva) 1-2
14.15 Taçspor - Anadolu Hisarı İY (İdealtepe) 3-1

15. Grup
12.00 Barbarosspor - Çavuşbaşıspor (Selimiye) 1-3
12.30 Fikirtepe Dumlupınarspor - Başıbüyükspor (Yenisahra) 1-1
12.30 1923 Esenkentspor - Çakmakspor (İdealtepe) 0-4
14.15 Balkan Yeşilbağlarspor - Orhanlıspor (Kaynarca) 2-1
14.15 Dolayobaspor - Kemahspor Dolayoba) 5-0











PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus