20 Kasım 2015 11:44

1. AMATÖR LİG 20 KASIM CUMARTESİ SONUÇLARI


İstanbul 1. Amatör Lig'de günün programı haberimizin devamındadır.



2. Grup
14.30 Başakşehirspor - Yeniköyspor (Cebeci) 0-3
14.30 Muratbeyspor - BÇM Sinanspor (Çatalca) 1-2
14.30 Silivri Kadıköyspor - Gökçealispor (Ortaköy) 1-6
14.30 Kamilobaspor - Silivri Ortaköyspor (Celaliye) 0-1



4. Grup
12.30 Ceylanspor - Bezirganbahçespor (Küçükköy Ramazan Süt) 1-2
14.30 Yıldırım Bosnaspor - CFS Bağcılarspor (Bayrampaşa Bld) 6-0
14.30 Yenişehirspor - Küçükayasofyaspor (Beyoğlu) 3-3
14.30 Göktürkspor - Tepebağ Kültürspor (Göktürk) 4-1
18.00 Boğaziçispor - Aslantepe Gençlikspor (Çilekli) 1-0





6. Grup
10.45 Kartaltepespor - Bağcılar Gençlergücü (Bayrampaşa Bld) 3-1
12.30 Kanarya Azimspor - Teraziderespor (Kanarya) 1-4
14.30 Talatpaşaspor - Topçularspor (Sadabad) 0-5
14.30 Sefaköy Kartalspor - Yedikulespor (Sefaköy Kartal) 2-1
14.30 Örnektepespor - İTÜ (Örnektepe) 5-2



8. Grup
09.00 Cevatpaşaspor - Cerrahpaşaspor (Bayrampaşa Bld) 4-2
12.30 Malatyaspor - Tokatspor (Sefaköy Kartal) 1-1
12.30 Tophane Tayfunspor - Giresunspor (Beyoğlu) 1-0
12.30 Şirinevlerspor - 1907 Ataköy Çobançeşme (Kocasinan) 0-1
14.00 Ulutepespor - Bağcılar İY Cemspor (Yusuf Tunaoğlu) 6-2



10. Grup
10.45 Olimpikspor - Şişli Yaylaspor (Kocasinanspor) 4-2
10.45 Altınyıldızpor - Karadolapspor (Mimarsinan) 1-1
14.00 Denizköşklerspor - Yahya Kemalspor (Firuzköy) 2-2
14.30 Kanaryaspor - Fatih Hilalspor (Kanarya) 1-2



12. Grup
10.00 Araphanspor - Gürzaferspor (Alibeyköy) 1-2
12.30 Kumkapı Sarıçubuk - Cevizlispor (Mimarsinan) 2-1
14.30 Yıldıztabyaspor - Mahmutbeyspor (Yıldıztabya) 0-1
16.00 Muradiye GB - Zeytinburnu Yıldızspor (Çilekli) 1-2



14.Grup
10.00 Sarıgazispor - Sultantepespor (Sarıgazi)1-0
12.30 Kartal Elçispor - Kavakpınarspor (Bulvar) 2-1
14.30 Yelkenspor - Yamanspor (İdealtepe) 5-1
14.30 Taçspor - Aydınlıspor (Yenisahra) 1-1
14.30 Anadolu Hisarı İY - Kartalgücü (Ortaçeşme) 3-2



16. Grup
12.30 Elmalıspor - İstanbul Esnafspor (Paşabahçe) 0-1
13.30 Öz Karacaahmetspor - Şilespor (Selimiye) 1-4
14.30 Kanlıcaspor - Uzunderespor (Paşabahçe) 0-2
14.30 Heybeliadaspor - Koşuyoluspor (Yunus) 1-2
15.30 Acıbadem Üsküdar SK - Sapanbağlarıspor (Selimiye) 1-3



18. Grup
11.30 Selami Ali YSSK - İdealtepespor (Selimiye) 1-3
12.30 Gümüşsuyuspor - Mesudiyespor (Ortaçeşme) 0-4
12.30 Pendik Kavakpınarspor - Üsküdar Anadoluspor 0-1
14.30 Maltepe Yıldızspor - Yeldeğirmenispor (Başıbüyük) 3-2
00.00 Yakacıkspor - Velibabaspor 3-0 h

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus