20 Aralık 2014 11:41

1. AMATÖR LİG 20 ARALIK CUMARTESİ PROGRAMI


İstanbul 1. Amatör Lig'de bugün oynanacak maçların programı haberimizin devamındadır...

Puan durumları sayfanın alt kısmındadır...

2. Grup
13.00 Kestanelikspor - Alipaşaspor (İzzettin) 9-1
13.00 Tepecik Anadoluspor - Gazitepespor (Tepecik) 3-0
13.00 BÇM Sinanspor - Beylikdüzüspor 1-2
14.00 Başakşehirspor - Güzelcespor (Hadımköy) 0-0
14.15 Silivri Kadıköyspor - İhsaniyespor (Silivri Ortaköy) 2-3


4. Grup
12.30 Bulancakspor- Merkezefendispor (Mahmutbey) 2-4
14.15 Şirinevlerspor - Arnavutköyspor (Kocasinan) 2-0'ken tatil (Arnavutköyspor ikinci yarıya çıkmadı)
14.15 Nurtepespor - Muradiye Gençlerbirliği (Nurtepe) 2-0
14.15 Küçükayasofyaspor - Teraziderespor (Mimarsinan) 0-4
00.00 İstanbul Ünyespor - Sefaköy Kartalspor 0-3 h


6. Grup
10.45 Giresun Emeksanspor - Bahçelievlerspor (Yıldıztabya) 2-0
12.30 Altınovaspor - Cevizlispor (Gazi Mahallesi) 4-2
12.30 Artvinspor - Güneştepespor (Kocasinan) 2-1
14.00 Küçükçekmecespor - Kumkapı Sarıçubuk 81 (Metin Oktay) 5-0
14.15 Ulutepespor - Sultan Muratspor (Sadabad) 1-2


8. Grup
10.00 Esenlerspor - Yeşil Ilgazspor (Albayrak) 2-0
14.15 Beştelsizspor - Altıntepsi Makelspor (Merkezefendi) 0-4
14.15 Bezirganbahçespor- Kuruçeşmespor (Kanarya) 0-5
14.15 Şehzadebaşıspor - Kanaryaspor (Bakırköy Bld 2) 2-0
14.15 Bahçeköyspor - Hürriyetgücü (Göktürk) 2-0


10. Grup
12.30 Yeşilpınarspor - KK Mevlanaspor (Alibeyköy) 4-1
14.15 Yedikulespor - Halil Rıfat Paşaspor (Namık Sevik) 2-1
14.15 Denizköşklerspor - Araphanspor (Firuzköy) 3-4
14.15 Şafakspor - Şehreminispor (Rami) 3-1


12. Grup
10.45 Hamidiyespor - Yenişehirspor (Nurtepe) 4-0
12.00 Söğütlüçeşmespor - Esentepe Şahinspor (Metin Oktay) 2-1
12.30 Fatih Hilalspor - Çeliktepe Ümitspor (Mimarsinan) 1-7
13.00 Karadolapspor - Zeytinburnuspor (Karadolap) 4-2


14. Grup
12.30 Pendikgücü - Soğuksuspor (Kaynarca) 4-1
12.30 Sarıgazispor - Yeldeğirmenispor (Dudullu) 2-2
14.15 Koşuyoluspor - Haydarpaşa Demirspor (Yenisahra) 6-1
14.15 Üsküdar Anadoluspor - Öz Karacaahmetspor (Selimiye) 1-2
00.00 Küçüksu Yenimahalle SK - 1877 Alemdağspor 0-3 h


16. Grup
12.30 Kartal Yuvası SK - Kavacıkspor (Kartal Yunus) 2-4
12.30 Kınalıadaspor - Elmalıspor (Kartal Bulvar) 0-1
12.30 Pendik Doğanspor - Ömerlispor (Kurtköy) 1-3
14.15 Kartal Yunusspor - Valide Tayfunspor (Kartal Yunus) 1-3
14.15 Çubukluspor - Tuzla Şifaspor (Paşabahçe) 1-1











PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus