19 Aralık 2015 09:31

1. Amatör Lig 19 Aralık Cumartesi Sonuçları



Günün programı haberimizin devamındadır...

Skorlara katkı sağlamak isterseniz SMS veya WhatsApp mesajı için numaralarımız: 0537 336 59 82 veya 0507 951 08 84 

2. Grup
10.45 Dağyenicespor - Muratbeyspor (Ziya Altınoğlu) 1-4
12.30 Gökçealispor - BÇM Sinanspor (Ziya Altınoğlu) 1-2
14.00 Silivri Ortaköyspor - Arn Yeniköyspor (Silivri Ortaköy) 1-1
14.30 Silivri Kadıköyspor - Başakşehirspor (Silivri İlçe) 0-0'ken 40. dakikada Kadıköy aleyhine verilen penaltı sonrası ev sahibi ekipten 3 futbolcu hakemi derp ettiği için tatil

4. Grup
12.30 Tepebağ Kültürspor - CFS Bağcılarspor (Merkezefendi) 1-2
14.30 Küçük Ayasofyaspor - Aslantepe Gençlik (Namık Sevik) 2-2
14.30 Ceylanspor - Yıldırım Bosnaspor (Albayrak) 1-1
14.30 Göktürkspor - Boğaziçispor (Göktürk) 2-1 
14.30 Bezirganbahçespor - Yenişehirspor (Halkalı Etap) 0-2

6. Grup
12.30 Yedikulespor - Teraziderespor (Namık Sevik) 2-1
14.00 İTÜ - Sefaköy Kartalspor (İTÜ Ayazağa) 2-4
14.30 Bağcılar Gençlergücü - Topçularspor (Mahmutbey) 1-6
14.30 Örnektepespor - Talatpaşaspor (Mehmet Akif Ersoy) 1-0
14.30 Kartaltepespor - Azimspor (Bayrampaşa Bld) 2-0

8. Grup
09.00 Giresunspor - Bağcılar Cemspor (Bayrampaşa Bld) 2-2
10.45 Cevatpaşaspor - Ulutepespor (Bayrampaşa Bld) 1-0
10.45 Cerrahpaşaspor - Esenler Tokatspor (Namık Sevik) 3-4
10.45 Tophane Tayfunspor - Ataköy Çobançeşmespor (Beyoğlu) 5-3
14.30 Şirinevlerspor - Malatyaspor (Kocasinan) 0-4

10. Grup
09.00 Altınyıldızspor - Bahçelievler Olimpikspor (Mimarsinan) 0-1
10.45 Fatih Hilalspor - Şişli Yaylaspor (Mimarsinan) 6-0
14.30 Esen Bayburtspor - Denizköşklerspor (Esenyurt Bld) 0-4
14.30 Karadolapspor - Yahya Kemalspor (Karadolap) 0-2

12. Grup
12.30 Gürzaferspor - Cevizlispor (Bayrampaşa Bld) 1-0
12.30 Mahmutbeyspor - ZB Yıldızspor (Mahmutbey) 4-0
14.30 Araphanspor - Muradiye GB (Alibeyköy) 1-2
14.30 Güney Yıldızı SK - Kumkapı Sarıçubuk (Nurtepe) 0-0


14. Grup
14.30 Aydınlıspor - Yamanspor (Tuzla Bld) 4-1
14.30 Kartalgücü - Sultantepespor (Kubilay Köse) 1-2
14.30 Elçispor - Sarıgazispor (Yunus) 3-1
14.30 Anadolu Hisarı İY - Yelkenspor (Paşabahçe) 3-1
14.30 Kavakpınarspor - Taçspor (Kaynarca) 0-2

16.Grup
10.45 Acıbadem Üsküdar SK - Kanlıcaspor (Yenisahra) 1-2
12.00 Öz Karacaahmetspor - Elmalıspor (Selimiye) 2-3
12.30 Sapanbağlarıspor - İstanbul Esnafspor (Yunus) 3-1
14.00 Şilespor - Heybeliadaspor (Şile) 3-4
14.30 Koşuyoluspor - Uzunderespor (Yenisahra) 0-4



18. Grup
12.30 Yeldeğirmenispor - Mesudiyespor (Yenisahra) 0-4
12.30 Pendik Kavakpınarspor - Selami Ali YSSK (Kaynarca) 7-2
14.00 Üsküdar Anadolu - Adalarspor (Çakmak) 0-4
14.00 Yakacıkspor - Gümüşsuyuspor (Yakacık) 1-0
--.-- Velibabaspor - İdealtepespor 0-3 H

Hakemlerin protestosu nedeniyle maçlar 10 dakika geç başlayacaktır.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus