12 Aralık 2015 10:40

1. Amatör Lig 13 Aralık Pazar Programı



1. Amatör Lig'de günün programı haberimizin devamındadır.



2. Grup
12.30 Dağyenicespor - BÇM Sinanspor (Ziya Altınoğlu) 5-3
14.00 Kamilobaspor - Başakşehirspor (Celaliye) 0-2
14.30 Gökçealispor - Arn Yeniköyspor (Ziya Altınoğlu) 0-1
14.30 Silivri Kadıköyspor - Muratbeyspor (Silivri İlçe) 0-6



4. Grup
12.30 Tepebağ Kültürspor - Aslantepe Gençlik (Merkezefendi) 1-1
14.00 Ceylanspor - CFS Bağcılarspor (Ramazan Süt) 3-0
14.30 Yenişehirspor - Boğaziçispor (Alibeyköy) 0-1
14.30 Göktürkspor - Yıldırım Bosnaspor (Göktürk) 3-5
14.30 Bezirganbahçespor - Küçükayasofyaspor (Halkalı Etap) 1-2



6. Grup
10.45 Bağcılar Gençlergücü - Teraziderespor (Mahmutbey) 1-9
14.00 İTÜ - Yedikulespor (İTÜ Ayazağa) 0-3
14.30 Sefaköy Kartalspor - Azimspor (Sefaköy Kartal) 1-3
14.30 Örnektepespor - Topçularspor (Mehmet Akif Ersoy) 0-5
16.00 Kartaltepespor - Talatpaşaspor (Bayrampaşa Bld) 3-2



8. Grup
10.00 Ataköy Çobançeşmespor - Giresunspor (Bakırköy 1) 0-4
10.45 Tophane Tayfunspor - Ulutepespor (Beyoğlu) 0-2
10.45 Şirinevlerspor - Tokatspor (Kocasinan) 1-3
14.30 Cerrahpaşaspor - Bağcılar Cemspor (Namık Sevik)3-3
--.-- Cevatpaşaspor - Malatyaspor (16 Aralık)



10. Grup
14.30 Esen Beyburtspor - Yahya Kemalspor (Esenyurt Bld) 2-2
14.30 Karadolapspor - Şişli Yaylaspor (Karadolap) 1-1
14.30 Kanaryaspor - Bahçelievler Olimpikspor (Kanarya) 3-1
--.-- Altınyıldızspor - Denizköşklerspor (16 Aralık)



12. Grup
10.00 Gürzaferspor - Zeytinburnu Yıldızspor (Bayrampaşa Bld) 0-2
12.30 Güney Yıldızı SK - Cevizlispor (Nurtepe) 2-2
12.30 Araphanspor - Kumkapı Sarıçubuk (Alibeyköy) 1-3
14.00 Yıldıztabyaspor - Muradiye GB (Yıldıztabya) 0-0



14. Grup
10.45 Taçspor - Küçükyalı Yelkenspor (Kubilay Köse) 1-5
12.30 Kartalgücü - Yamanspor (Kubilay Köse) 2-1
12.30 Kavakpınarspor - Aydınlıspor (Kaynarca) 1-0
12.30 Anadolu Hisarı İY - Sarıgazispor (Paşabahçe) 5-0
14.30 Kartal Elçispor - Sultantepespor (Yunus) 3-2



16. Grup
12.00 Öz Karacaahmetspor - İstanbul Esnafspor (Selimiye) 1-6
12.30 Sapanbağlarıspor - Uzunderespor (Yunus) 1-2
14.00 Şilespor - Koşuyoluspor (Şile) 1-4
14.30 Acıbadem Üsküdar SK - Elmalıspor (Yenisahra) 1-3
14.30 Heybeliadaspor - Kanlıcaspor (Kubilay Köse) 1-0



18. Grup
10.45 İdealtepespor - Yeldeğirmenispor (Başıbüyük) 0-0
14.00 Selami Ali YSSK - Üsküdar Anadolu (Selimiye) 0-2
14.30 Maltepe Yıldızspor - Yakacıkspor (Başıbüyük) 0-2
14.30 Gümüşsuyuspor - Pendik Kavakpınarspor (Ortaçeşme) 1-1
--.-- Adalarspor - Velibabaspor 3-0 h

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus