12 Aralık 2015 12:21

1. Amatör Lig 12 Aralık Cumartesi Sonuçları



Chat odası aktiftir. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 ve 0507 951 08 84 numaralı telefonlara, Whatsapp veya SMS ile ulaşabilirsiniz



1. Grup
12.00 Başakşehir Kartalspor - Esenyurtspor (Cebeci) 0-0
14.00 Tepecik Anadoluspor - Büyük Kılıçlıspor (Tepecik) 8-0
14.00 Celaliyespor - Çiftlikköyspor (Celaliye) 1-4
14.30 Bollucaspor - Merkez Kayaşehirspor (Taşoluk) 2-1
00.00 Fenerköyspor- Hadımköyspor 0-3 H



3. Grup
10.45 Kavaklı Köyü SK - Gümüşyakaspor (Silivri İlçe) 2-2
12.30 Silivri Mimarsinanspor - Güzelcespor (Silivri İlçe) 0-1
12.30 Yeşil Esenyurtspor - İhsaniyespor (Esenyurt Bld) 1-1
14.30 Mustafakemalpaşaspor - Çanakçaspor (Firuzköy) 2-3



5. Grup
10.45 Haliçspor - Mimarsinanspor (Namık sevik) 4-1
12.30 Şehzadebaşıspor - Reşitpaşaspor (Bakırköy 2) 2-3
14.30 Bafraspor - Söğütlüçeşmespor (Bayrampaşa Bld) 6-0
--.-- Hürriyetgücü - Sultanmuratspor (Tehir/16 Aralık)
--.-- GOP Barbarosspor- Sanayi Mahallesi (Tehir/16 Aralık)



7. Grup
12.30 Kalespor - Bayrampaşa Teknikspor (Alibeyköy) 3-0
14.30 Fişekspor - Tozkoparan Birlikspor (Yıldıztabya) 4-3
14.30 Aksarayspor - Bahçeköyspor (Mimarsinan) 0-2
14.30 Çayırgücü - Mahmut Şevket Paşaspor (Gaziosmanpaşa)  4-2
--.-- Küçükçekmece İY - Sekbanlarspor (Tehir/16 Aralık)



9.Grup
12.30 Merterspor - Konyaspor (Bakırköy 1) 0-1
12.30 Giresun Emeksanspor - Sütlücespor (Yıldıztabya) 1-1
12.30 Çapaspor - İstanbul Demirspor (Mimarsinan) 0-0 (İki takım da 10 kişi iken 82'de çıkan olaylar nedeniyle tatil edildi)
14.30 KK Mevlanaspor - Seyrantepe Yeşilcespor (KK Mevlana) 0-1
14.30 Tarabyaspor - Yeni Levent Konaklarspor (Çayırbaşı) 1-2



11. Grup
10.45 Yavuz Sultan Selimspor - Bayrampaşa Demirspor (Mimarsinan) 1-1
12.30 1863 Boğaziçi SK - Sefaköyspor (Çayırbaşı) 2-1
14.30 Zaferspor - Yeni Özkartalspor (ZB Hasan Doğan) 0-3
16.00 Kuruçeşmespor - Siirt Yavuzselimspor (Çilekli) 1-4



13. Grup
12.30 Bulancakspor - Telsizspor (Mahmutbey) 2-1
12.30 Çankırı Marufspor - Akatlarspor (Bayrampaşa Bld) 2-2
14.30 Havataşspor - Balat Yeşilovaspor (Albayrak) 1-1
14.30 Hamidiyespor - Güneştepespor (Nurtepe) 2-2



15. Grup
12.00 Valide Tayfunspor - Tokatköyspor (Selimiye) 9-0
12.30 Kartal Yuvası SK - Örnekköyspor (Yunus) 2-0
14.30 Pendik Doğanspor - Orhanlıspor (Dolayoba) 1-5
--.-- 1923 Esenkentspor - Taşdelenspor (Tehir/16 Aralık)
--.-- Üsküdar 1919 SK - Tuzla Şifaspor (Selimiye)



17. Grup
14.00 Ömerlispor- Anadolu Kavağıspor (Ömerli) 3-2
14.30 İçerenköy İY - Çavuşoğluspor (Yenisahra) 2-0
14.30 Balkan Yeşilbağlarspor - Fikirtepe Dumlupınar (Yunus) 1-1
16.00 Çakmakspor - 1877 Alemdağspor (Çakmak) 0-1
14.30 Çavuşbaşıspor - Doğan Güneşspor (Çavuşbaşı) Çarşamba

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus