29 Ocak 2017 09:32

1. Amatör Küme 29 Ocak Pazar skorları

İstanbul 1. Amatör Küme'de normal sezon, bugün oynanacak karşılaşmalar ile sona eriyor.


2.GRUP (PUAN DURUMU)
15.00 Güzelcespor - Yeşilkentspor (Güzelce) 7-1
15.00 İstanbul Kayaşehirspor - Silivri Ortaköyspor (Bolluca) 3-4
15.00 Çiftlikköyspor - Hadımköyspor (Karacaköy) 0-1
00.00 Gökçealispor - Merkez Kayaşehirspor 0-3H

4.GRUP (PUAN DURUMU)
13.00 Rumeli Kavağıspor - Bağcılar Cemspor (Çayırbaşı) 6-1
13.00 Kağıthanespor - KK Mevlanaspor (Hasbahçe) 3-0
13.00 Kocamustafapaşaspor - Muradiye GB (Namık Sevik) 6-2
13.00 Küçükçekmece İY - Yenişehirspor (Halkalı Etap) 4-0
00.00 Talatpaşaspor - Bayrampaşa Demirspor 0-3H

6.GRUP (PUAN DURUMU)
13.00 Tophane Tayfunspor - Yeni Özkartalspor (Beyoğlu) 2-3
14.00 Cevat Köprübaşı SK - Sefaköyspor Kartalspor (Kemerburgaz) 5-1
15.00 Selvispor - Teraziderespor (Bayrampaşa Bld) 1-2
15.00 Hamidiyespor - Ateştuğlaspor (Nurtepe) 6-1
17.00 Küçük Ayasofyaspor - Pınarspor (Namık Sevik) 5-4

8.GRUP (PUAN DURUMU)
13.00 Cerrahpaşaspor - Kilyosspor (Sadabad) 0-3 h - Cerrahpaşa sahaya çıkmadı
13.00 Zeytinburnu Yıldızspor - Gültepespor (Rami) 1-7
15.00 Trabzonspor - Bahçelievlerspor (Halkalı Etap) 0-1
15.00 Esenlerspor - Şişli Yaylaspor (Albayrak) 1-0
00.00 Sultançiftliğispor - Sanayi Mahallesi 3-0H

10.GRUP (PUAN DURUMU)
15.00 Çayırgücü - Aksarayspor (Gaziosmanpaşa) 1-2
15.00 Karadolapspor - Örnektepespor (Karadolap) 7-0
00.00 Akatlarspor - Mimarsinanspor 3-0H
00.00 Azimspor - Gümüşhanespor 3-0H

12.GRUP (PUAN DURUMU)
14.00 Balat Yeşilovaspor - Kartaltepespor (Mimarsinan) 1-2'ken olaylar nedeniyle 90'da tatil.
14.00 Boğaziçispor - Güneşlispor (Çilekli) 6-3
14.00 Sultanmuratspor - Öz Alibeyköyspor (Sefaköy Kartal) 0-2
14.00 Yeşilcespor - Bayburtspor (Mehdi Sancak) 0-2

14.GRUP (PUAN DURUMU)
11.00 Barbarosspor - Yeşilbağlarspor (Selimiye) 4-2
11.00 İdealtepespor - İstanbul Esnafspor (Başıbüyük) 5-1
11.00 Taşdelenspor - Cevizli Anadoluspor (Alemdağ) 2-1
11.00 Koşuyoluspor - Örnekköyspor (Yenisahra) 4-2

Üçlü averaj: Örnekköyspor 9 (4av), İdealtepespor 4 (-1 av), Yeşilbağlarspor 4 (-3 av) Yeşilbağlarspor küme düştü.

16.GRUP (PUAN DURUMU)
14.30 Valide Tayfunspor - Kartal Yuvası SK (Dudullu) 4-0
15.00 Yamanspor - Maltepe Yıldızspor (Ümraniye Bld) 2-0
15.00 Acıbademspor - Orhanlıspor (Çakmak) 0-3
15.00 Elmalıspor - Pendik Kavakpınarspor (Paşabahçe) 1-6

18.GRUP (PUAN DURUMU)
09.00 Acıbadem Üsküdar SK - Gülensuspor (Yenisahra) 0-2
13.00 Altınordu İY - Çavuşbaşıspor (Yunus) 2-3
13.00 Kemahspor - Güllübağlarspor (Selimiye) 3-0
15.00 Yakacıkspor - Adalarspor (Kubilay Köse) 3-0'ken Adalarspor sahada 6 kişiye düşünce maç tatil.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus