28 Ocak 2017 10:11

1. Amatör Küme 28 Ocak Cumartesi skorları

İstanbul 1. Amatör Küme'de normal sezonun son hafta maçları oynanıyor.


Maç skorlarına destek vermek isterseniz 0535 389 90 89 numaralı telefona SMS ya da WhatsApp ile bildirebilirsiniz.

1.GRUP (PUAN DURUMU)
13.00 Başakşehirspor - BÇM Sinanspor (Cebeci) 4-1
15.00 Yeşil Esenyurtspor - Gazitepespor (Esenyurt Bld) 1-1
15.00 Çanakçaspor - Kavaklı Köyü SK (İzzettin) 0-4
15.00 Bollucaspor - İncirtepespor (Bolluca) 3-3
Puanları ve ikili averajları eşit olan Yeşil Esenyurtspor ve Gazitepespor ikincilik için baraj oynayacak.

GÜNCEL SKORLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

3.GRUP (PUAN DURUMU)
15.00 Denizköşklerspor - İkitelli Köyiçi SK (Firuzköy) 1-2
15.00 Akalanspor - Subaşıspor (Çatalca) 4-0
15.00 Alibeyspor - Yeşilbayırspor (Silivri) 5-0
15.00 Tepecik Anadoluspor - Büyük Kılıçlıspor (Tepecik) 5-4

5.GRUP (PUAN DURUMU)
15.00 Havataşspor - Güngörenspor (Albayrak) 2-1
15.00 Hürriyetgücü - CFS Bağcılarspor (Nurtepe) 2-1
15.00 Cevatpaşaspor - Fatih Hilalspor (Bayrampaşa BB) 7-2
15.00 Zeytinburnuspor - Şirinevlerspor (Merkezefendi) 3-3
00.00 Yedikulespor - Sarıyer Yenimahalle 3-0H

7.GRUP (PUAN DURUMU)
11.00 Topkapıspor - Bahçelievler Olimpikspor (Mimarsinan) 2-4
11.00 Kumkapı Sarıçubuk - Mahmut Şevket Paşaspor (Namık Sevik) 1-4
11.00 Piyalepaşaspor - Abidei Hürriyetspor (Beyoğlu) 7-1
13.00 Ulutepespor - Altınovaspor (Yusuf Tunaoğlu) 0-6
00.00 Etilerspor - Tepebağ Kültürspor 0-3H
* İkili averajda Mahmut Şevket Paşaspor'a üstün olan Topkapıspor (3-0, 0-2) şampiyon oldu.

GÜNCEL SKORLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

9.GRUP (PUAN DURUMU)
15.00 Çapaspor - Bayrampaşa Teknikspor (Namık Sevik) 3-0
15.00 Günyamaçspor - Şehreminispor (Yıldıztabya) 2-2
15.00 Bahçeköyspor - Ceylanspor (Bahçeköy) 7-3
00.00 Eroğluspor - Gültepe Özgençlikspor 0-3H

11.GRUP (PUAN DURUMU)
13.00 Giresun Emeksanspor - Haliçspor (Yıldıztabya) 1-4
15.00 Küçükpazarspor - Yıldıztabyaspor (Mimarsinan) 0-0'ken Küçükpazar 6 kişi kaldı.
15.00 Poligon Fethiyespor - Kanaryaspor (Çayırbaşı) 1-2
15.00 Bulancakspor - Çeliktepe Ümitspor (Mahmutbey) 3-0

13.GRUP (PUAN DURUMU)
11.00 Damlaspor - Araphanspor (Alibeyköy) 3-3
13.00 Yeni Levent Konaklarspor - Nurtepespor (Çilekli) 4-0
13.00 1863 Boğaziçi SK - Haydarspor (Çayırbaşı) 5-2
17.00 Cevizlispor - Sefaköyspor (Beyoğlu) 0-2

15.GRUP (PUAN DURUMU)
11.00 Çavuşoğluspor - Kavacıkspor (Yunus) 0-1
13.00 Heybeliadaspor - Küçükyalı Yelkenspor (Çakmak) 0-4
13.00 Pendik Kaynarcaspor - Sancaktepespor (Kaynarca) 7-3
14.30 Taçspor - Üsküdar Anadoluspor (Dudullu) 4-0

GÜNCEL SKORLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

17.GRUP (PUAN DURUMU)
13.00 Aydınlıspor - 1923 Esenkentspor (Tuzla Bld) 4-1
13.00 Kartalgücü - Çakmakspor (Yunus) 5-1
13.00 Gümüşsuyuspor - Ataşehir Doğuşspor (Paşabahçe) 3-2
00.00 Üsküdar 1919 - Fikirtepe Dumlupınarspor 0-3H

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus