21 Ocak 2017 11:07

1. Amatör Küme 21 Ocak Cumartesi skorları

İstanbul 1. Amatör Küme'de 21 Ocak Cumartesi günü oynanacak maçların canlı skorları ve puan durumları için takipte kalınız.


İstanbul 1. Amatör Küme'de 21 Ocak Cumartesi günü oynanacak maçların programı, skorları ve puan durumları şu şekilde:

Maç skorlarına destek vermek isterseniz 0535 389 90 89 numaralı telefona SMS ya da WhatsApp ile bildirebilirsiniz.

2. GRUP (PUAN DURUMU)
15:00 S.Ortaköy - Güzelce (S.Ortaköy) 4-1
15:00 Merkez Kayaşehir - İstanbul Kayaşehir (Cebeci) 1-6
15:00 Avcılar Yeşilkent - Kamiloba (Avcılar Atatürk) 4-6

4. GRUP (PUAN DURUMU)
13:00 Bağcılar İY Cemspor - Küçükçekmece İY (Mahmutbey) 0-3
13:00 Bayrampaşa Demir - Rumeli Kavağı (Bayrampaşa Bld) 1-3
13:00 K.K. Mevlana - Kocamustafapaşa (Kazım Karabekir) 3-1
13:00 Yenişehir - Kağıthane (Beyoğlu) 0-5

GÜNCEL SKORLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

6. GRUP (PUAN DURUMU)
11:00 Sefaköy Kartal - Küçükayasofya (Sefaköy Kartal) 2-4
11:00 Terazidere - Hamidiyespor (Bayrampaşa Bld) 4-2
11:00 Ateştuğlaspor - Cevat Köprübaşı (Albayrak) 2-3
15:00 Yeni Özkartal - Selvispor (Gazi Mahallesi) 3-1
15:00 Pınarspor - Tophane Tayfun (Çayırbaşı) 2-2

8. GRUP (PUAN DURUMU)
13:00 Bahçelievler - S.Sultançiftliği (Kocasinan) 2-4
13:00 Gültepe - Cerrahpaşa (Seyrantepe) 6-0
13:00 Sanayi Mahallesi - Esenler (Mehdi Sancak) 2-2
13:00 Kilyos - İstanbul Trabzon (Çayırbaşı) 2-0
13:00 Şişli Yayla - Zeytinburnu Yıldız (Feriköy)5-1

10. GRUP (PUAN DURUMU)
13:00 Aksaray - Okmeydanı Fetih (Namık Sevik) 2-1
13:00 İst. Gümüşhane - Akatlar (Yahya Kemal) 0-3
13:00 Mimarsinan - Karadolapspor (F.Mimarsinan) 0-2
13:00 Örnektepe - Çayırgücü (Mehmet Akif Ersoy) 2-4

GÜNCEL SKORLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

12. GRUP (PUAN DURUMU)
13:00 Kartaltepe - Şehzadebaşı (Küçükçekmece) 2-0
15:00 Güneşli - Balat Yeşilova (Halkalı) 3-9
15:00 İst. Bayburt - Sultanmurat (Mehdi Sancak) 3-0
15:00 Öz Alibeyköy - Boğaziçi (Karadolap) 1-3

14. GRUP (PUAN DURUMU)
13:00 Örnekköy - Taşdelen (Ortaçeşme) 2-5
13:00 Cevizli Anadolu - İdealtepespor (Kartal Bulvar) 6-1
13:00 Esnafspor - Barbaros (Sultanbeyli 75.Yıl) 3-1

16. GRUP (PUAN DURUMU)
13:00 Kartal Yuvası - Acıbadem (Kartal Yunus) 6-2
13:00 Orhanlıspor - Yamanspor (Kurtköy) 1-6
13:00 Pendik Kavakpınar - Valide Tayfun (Kaynarca) 2-1
13:00 Maltepe Yıldız - Sahilspor (Başıbüyük)0-2

18. GRUP (PUAN DURUMU)
15:00 Beykoz Çavuşbaşı - Acıbadem Üsküdar (Çavuşbaşı) 2-1
15:00 Adalar - Kemahspor (Kartal Yunus) 1-4
15:00 Pendik Güllübağlar - İstanbul Altınordu (Dolayoba) 2-0
15:00 Gülensuspor - Sarıgazi (Gülsuyu) 3-3

GÜNCEL SKORLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus