1. Amatör Küme 1 Ocak Pazar skorları

İstanbul 1. Amatör Küme'de 1 Ocak Pazar günü maçları oynanıyor. Skorlar ve canlı puan durumları için takipte kalınız.



Maç skorlarına destek vermek isterseniz, 0537 336 59 82 ya da 0535 389 90 89 numaralı telefonlara SMS veya WhatsApp ile bildirebilirsiniz. 
 

2.GRUP (PUAN DURUMU)
15:00 Kamiloba - Silivri Ortaköy (Celaliye Kemal Karasu) 1-0
15:00 Güzelce - Merkez Kayaşehir (Hadımköy) 1-3
15:00 İstanbul Kayaşehir - Hadımköy (Cebeci) Saha şartları nedeniyle tehir edildi
00:00 Gökçeali - Çatalca Çiftlikköy 0-3H

GÜNCEL SKORLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

4.GRUP (PUAN DURUMU)
13:00 Kocamustafapaşa - Kağıthane (Namık Sevik) 2-7
13:00 Rumelikavağı - Muradiye (Çayırbaşı) 1-0
13:00 Küçükçekmece İ.Y - Bayrampaşa Demir (Halkalı Etap) 7-1
13:00 Bağcılar İ.Y. Cemspor - Yenişehir (Mahmutbey) 1-2
00:00 Talatpaşa - K.K.Mevlana 0-3H

6.GRUP (PUAN DURUMU)
15:00 Hamidiye - Selvispor (Nurtepe) 5-0
15:00 Cevat Köprübaşı - Terazidere (Kemerburgaz) 1-2
15:00 Tophane Tayfun - Sefaköy Kartal (Bahçeköy) Saha zemini karla kaplı olduğu için tehir
15:00 Pınarspor - Yeni Özkartal (Çayırbaşı) 1-0
17:00 Küçük Ayasofya - Ateştuğla (Namık Sevik) 0-1

8.GRUP (PUAN DURUMU)
11:00 Cerrahpaşa - Şişli Yayla (Namık Sevik) 3-1
13:00 S.Sultançiftliği - İstanbul Trabzon (Büyükçekmece) Saha şartları nedeniyle tehir edildi
13:00 Esenler - Bahçelievler (Albayrak Suni Çim) 2-3
13:00 Zeytinburnu Yıldız - Sanayi Mahallesi (Z.BHasan Doğan) 2-2
13:00 Gültepe - Kilyos (Seyrantepe) 1-1

10.GRUP (PUAN DURUMU)
15:00 Akatlar - Kanarya Azim (Çilekli) 2-3
15:00 Okmeydanı Fetih - Örnektepe (Okmeydanı Fetih) 5-0
15:00 Çayırgücü - Mimarsinan (Gaziosmanpaşa) 1-4
15:00 Karadolap - İstanbul Gümüşhane (Karadolap) 3-0

GÜNCEL SKORLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

12.GRUP (PUAN DURUMU)
15:00 Sultanmurat - Seyrantepe Yeşilce (Sefaköy Kartal) 1-0
15:00 Şehzadebaşı - Güneşli (Gazi Mahallesi) 7-1
17:00 Balat Yeşilova - Öz Alibeyköy (Karadolap)
17:00 Boğaziçi - İstanbul Bayburt (Çilekli) 0-0

14.GRUP (PUAN DURUMU)
13:00 Taşdelen - Koşuyolu (Alemdağ) 0-0
13:00 Barbaros - Cevizli Anadolu (Selimiye) 0-1
13:00 İdealtepe - Örnekköy (İdealtepe) 3-2
00:00 İçerenköy İdman Yurdu - İstanbul Esnafspor 0-3H

16.GRUP (PUAN DURUMU)
15:00 Valide Tayfun - Elmalı (Dolayoba) 3-2
15:00 İstanbul Sahil - Orhanlı (Maltepe Başıbüyük) 0-1
15:00 Yamanspor - Kartal Yuvası (Ümraniye Bld Suni Çim) 6-2
15:00 Acıbadem - Pendik Kavakpınar (Çakmak) 0-2

GÜNCEL SKORLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

18.GRUP (PUAN DURUMU)
11:00 İstanbul Kemah - Yakacık (Selimiye) 4-2
11:00 Sarıgazi - Beykoz Çavuşbaşı (Sarıgazi) 1-2
13:00 Acıbadem Üsküdar - Pendik Güllübağlar (Yenisahra) 2-2
13:00 İstanbul Altınordu - Adalarspor (Kartal Yunus) 2-0

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus