19 Kasım 2017 11:38

1. Amatör 19 Kasım Pazar Programı

İstanbul 1. Amatör Küme'de günün maçlarını canlı olarak takip etmek ve puan durumlarını görmek için tıklayınız


 

2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Ambarlı Işıkspor - Kamiloba (Avcılar Atatürk) 10-0
12:30 Merkez Kayaşehirspor - Çiftlikköy (Hadımköy) 3-0
14:30 Silivri Alibeyspor - Muratbey (Silivri) 1-1
00:00 Öz Nakkaşspor - Esenkent Gençlikspor 3 - 0 H

4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Çankırı Marufspor - Telsiz (Bayrampaşa Bld.) 3-2
12:30 Taksimspor - Bahçeköy (Feriköy) 1-6
14:30 Harmantepespor - Ceylan (Yahya Kemal) 1-2
14:30 Karadolapspor - Neslişah (Karadolap) 2-0
15:00 İstanbul Sinopspor - Kumkapı Sarıçubuk (İFA) 2-0

6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
09:00 Ferahevlerspor - Küçükpazar (Çayırbaşı)0-2
12:30 Yeni Gayretspor - Hürriyet Gücü (Namık Sevik) 1-2
14:00 Ulusspor - Piyalepaşa (Çilekli) 0-11
14:30 Havataşspor - Ulutepe (Albayrak Suni Çim) 1-2
15:00 Trabzon 1453 SK - Sefaköy Kartal (Mahmutbey) 1-3

8.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:30 Haliçspor - Esenler (Namık Sevik) 1-0
12:30 Mecidiyeköyspor - Yeni Özkartal (Yahya Kemal) 3-0
14:30 Okmeydanı Fetih - Yeşilova Esnaf (Okmeydanı Fetih) 5-3
15:00 Zeytinburnuspor - 1863 Boğaziçi (Merkezefendi) 0-5
16:00 Boğaziçispor - Abide-i Hürriyet (Çilekli) 2-2 Yarıda Kaldı

10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:00 Alibeyköy Parsellerspor - Şafak 76 (Alibeyköy) 3-1
12:30 Reşitpaşaspor - Yücespor (Çayırbaşı)  4-1
12:30 İzzetpaşa - Kocamustafapaşa (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu) 3-4
15:00 İstanbul Esenler Tokat - Tophane Tayfun (Esenler) 2-3
15:30 Bahçelievler Olimpik - İstanbul Trabzon (Kocasinan) 2-0

12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Rumeli Kavağıspor - Şirintepe (Çayırbaşı) 1-2
10:45 Sağmalcılarspor - Şehzadebaşı (Bayrampaşa Bld.) 1-1
12:30 Öz Alibeyköyspor - Kuruçeşme (Karadolap) 1-2
13:30 İstanbul Ünyespor - İstanbul Kastamonu (Kocasinan) 3-2
15:00 Öz Yarımburgazspor - İMÇ Sakarya (Halkalı Etap) 1-1

14.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Kanlıcaspor - Esenkent (Kavacık) 3-4
14:30 Kartal Yuvası SK - Örnek (Kartal Yunus) 1-5
14:30 Pendik Güllübağlarspor - Tuzla Şifa (Kayanrca) 1-5
14:30 Koşuyoluspor - Üsküdar Anadolu (Yeni Sahra) 3-2

16.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:00 Çavuşbaşıspor - Ataşehir Doğuş (Çavuşbaşı)  7-1
14:30 Gülsuyuspor - İstanbul Ağrı (Gülsuyu Asım Kara) 1-1
15:00 Selimiyespor - Orhanlı (Selimiye) 7-0
16:00 Yamanspor - Tokatköy (Çakmak) 6-1

18.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
Bu Grupta devre sona erdiği için bu hafta müsabaka oynanmayacaktır.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus